aa

Konu tasarımımız güzelmi?

• evet

Kullanılan: 2 40.0%
  • hayır

Kullanılan: 3 60.0%
  • idare eder

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aaaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
özellikler hoşuma gitti vakit nakittir olsun pvpmaden olsun sevdigim özellikler var para yatır kazan da olmassa 10 numara bir sunucu

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
özellikler hoşuma gitti vakit nakittir olsun pvpmaden olsun sevdigim özellikler var para yatır kazan da olmassa 10 numara bir sunucu
değerli yorumun için teşekkür ederim öneriniz varsa discord üzerinden yazarsanız mutluluk duyarız

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Skyblock mu Faction mu konu tasarımından dolayı anlayamadım Ada yükseltme yazıyor :D
Hoş fakat skyblock konu tasarımı neden factionda çözemedim.
1623901012822.png

Tüm map parçalarınız adına konuşarak bir genelleme yapamam fakat üstünü kırmızı ile çizdiğim kısım eski bir avrupa sunucusuna ait bir mapin parçası.
1623901101072.png

1623902325777.png

Son düzenleme:

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Skyblock mu Faction mu konu tasarımından dolayı anlayamadım Ada yükseltme yazıyor :D
Hoş fakat skyblock konu tasarımı neden factionda çözemedim.
Ekli dosyayı görüntüle 199681
Tüm map parçalarınız adına konuşarak bir genelleme yapamam fakat üstünü kırmızı ile çizdiğim kısım eski bir avrupa sunucusuna ait bir mapin parçası.
Ekli dosyayı görüntüle 199683
Ekli dosyayı görüntüle 199684
Öncelikle konu tasarımı ilk başta skyblock tu sunucumuzu faction yapmaya karar verdik ada yükseltme kısmını değiştirmeyi unutmuşum yeni fark ettim dediğin için sağol vipedit mapı ile alakalı konu ile bi bilgim yok bir op skyblock sunucusundan rica ederek istedim arkadaşta sağolsun verdi maplar lapis mapı hariç hiç birisi bize ait değildir hazır alınmıştır bazıları ise özel yaptırılmıştır

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Öncelikle konu tasarımı ilk başta skyblock tu sunucumuzu faction yapmaya karar verdik ada yükseltme kısmını değiştirmeyi unutmuşum yeni fark ettim dediğin için sağol vipedit mapı ile alakalı konu ile bi bilgim yok bir op skyblock sunucusundan rica ederek istedim arkadaşta sağolsun verdi maplar lapis mapı hariç hiç birisi bize ait değildir hazır alınmıştır bazıları ise özel yaptırılmıştır
yorumumu geri ceviriyorum bu bir hazır paked ve pakedin icinden gecmişler sistemler olsun kitler olsun warp lar olsun paked normal haliyle kat kat daha iyidi ayrıca sw ye register olmuyo 8/8 hesap diyo ama ben hic bi hesap acmadım xd sw ye puanım 10/1

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yorumumu geri ceviriyorum bu bir hazır paked ve pakedin icinden gecmişler sistemler olsun kitler olsun warp lar olsun paked normal haliyle kat kat daha iyidi ayrıca sw ye register olmuyo 8/8 hesap diyo ama ben hic bi hesap acmadım xd sw ye puanım 10/1
Sunucumuz açılmadı? Whitelistte girmişsin sunucuya girdiğinde ise muhtemelen girmedin veya adminler sana sunucunun bakımda olduğunu söyledi ve sende kalmak istedin bizde bir şey demedik özellikle whitelistte giren 4 5 kişi oldu ve bunlara özellikle sunucu daha bitmedi çıkın istersiniz dedik haızr paket demişsin paketi baştan yaptık 3 ay boyuncada güncellemeye devam ediyoruz paketin içinden geçmişler demişsin ne eksik gördün ?

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hesap açamazsın zaten authme girişi kapalı

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun başında kocaman haftaya perşembe açılıyor yazıyor gözünüz görüyorsa onu okumuş olmanız lazım