İstek Açacağımız sunucu için bize özel plugin paketi yapacak birini arıyoruz

Arda_Mert

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8x
Merhabalar bir minecraft sunucusu açacağız. Bunun için bize işinde yetenekli bir plugin paketi yapabilecek bir ekip ve ya bir kişi lazım. Yapılacak plugin paketi tamamı ile bize özel olacak ve ücreti ödenecektir, yardımcı olabilecekler lütfen bana ulaşsınlar.

Bize ulaşabileceğiniz discord adresleri;

Arda Mert Tezel#0001
Bekir#0416

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
hangi alanda olucak bu paket bunları da belirtmenizi tavsiye ederim.

Arda_Mert

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hangi alanda olucak bu paket bunları da belirtmenizi tavsiye ederim.
Merhabalar tekrardan yukarıda belirtmeyi unutmuşuz kusura bakmayın 1.8x sürümünde bir skyblock sunucusu açmayı planlıyoruz. Bunun için klasik özellikler olucak sunucu özellikler falan onun yanında bizim istediğimiz 15 özel istek var bunları da ekleyeceğiz.

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Merhabalar tekrardan yukarıda belirtmeyi unutmuşuz kusura bakmayın 1.8x sürümünde bir skyblock sunucusu açmayı planlıyoruz. Bunun için klasik özellikler olucak sunucu özellikler falan onun yanında bizim istediğimiz 15 özel istek var bunları da ekleyeceğiz.
anladım skyblock için yardımcı olamam elbette yaparım bir şeyler fakat daha önce hiç uğraşmadım

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendin toplayamıyorsan paketini, içeriğini, bulaşma herhangi birine türkiyede tavsiyedir :)

RARFIXED2022

http://rarfixed.com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kendin toplayamıyorsan paketini, içeriğini, bulaşma herhangi birine türkiyede tavsiyedir :)
Piyasada zor bulunabilir fakat kendim geliştirdiğim skyblock paketim var. Yalnızca dolandırıcılara denk geliyorlar:) 2 ayda 3 4 kişi banlandı, java Project, bukkit turk dahil. Tek kendi ekibim kaldı sanırım, salı gününü iple çekiyorum:demi:

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Piyasada zor bulunabilir fakat kendim geliştirdiğim skyblock paketim var. Yalnızca dolandırıcılara denk geliyorlar:) 2 ayda 3 4 kişi banlandı, java Project, bukkit turk dahil. Tek kendi ekibim kaldı sanırım, salı gününü iple çekiyorum:demi:
şunu belirtmek istiyorum, paketin içeriğini yarın öbür gün bilmeyip yani hazır paket alıp sonra aniden bir şey olunca destek alamamak veya oyalanmak ertelenmek sunucu kitlesini kaybetmesine yardımcı olucak onun yerine sağlam bir ortak bulunsa (keşke) her şey daha güzel olur. Ben bu yola bir sefer çıkmıştım ama 3,5 birşeyleri kavrayamadığım için farklı türdeki sunucu hayalim çöp oldu yakında öğrenip tekrar başlamak nasip olur belki..

RARFIXED2022

http://rarfixed.com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
şunu belirtmek istiyorum, paketin içeriğini yarın öbür gün bilmeyip yani hazır paket alıp sonra aniden bir şey olunca destek alamamak veya oyalanmak ertelenmek sunucu kitlesini kaybetmesine yardımcı olucak onun yerine sağlam bir ortak bulunsa (keşke) her şey daha güzel olur. Ben bu yola bir sefer çıkmıştım ama 3,5 birşeyleri kavrayamadığım için farklı türdeki sunucu hayalim çöp oldu yakında öğrenip tekrar başlamak nasip olur belki..
Global MC-MARKET masaüstü uygulaması geliştiriyoruz, yetkililere ulaştım virüstotal linkinde bi sıkıntı çıkmış salı günü bakabiliriz dediler, ek olarak sadece ekibimiz değil herkes satış yapabilir ve para kazanabilir olucak :1: