Roblox oyun hesabım kapatıldı!

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar merhaba roblox adlı oyunda hesabım kapatıldı suçsuz yere hile kullanmam chat kullanmam arkadaşıma küfür etmem her yazıya # yapıyor diye banlandım sanırsam ancak dünyanın parasını yatırmıştım haram zıkkım olsun zaten yardım edin e posta gönderdim nasıl şikayet ederim robloxu ? Para gitti şikayet edicem ama nasıl ?

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar merhaba roblox adlı oyunda hesabım kapatıldı suçsuz yere hile kullanmam chat kullanmam arkadaşıma küfür etmem her yazıya # yapıyor diye banlandım sanırsam ancak dünyanın parasını yatırmıştım haram zıkkım olsun zaten yardım edin e posta gönderdim nasıl şikayet ederim robloxu ? Para gitti şikayet edicem ama nasıl ?
Neyine nasıl şikayet edeceksin bir şey yapmışsın da banlanmışsın yinede suçsuz isen, Roblox (@Roblox) | Twitter adresine yazabilirsin ingilizce.

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiçbir şey yapmadım diyorum ya ne yapabilirim hile kullanmadık chat kullanmadık öylesine kasıldım ban yiyorum dünyanın parasını yatıranlar da yiyor bende yatırdım

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiçbir şey yapmadım diyorum ya ne yapabilirim hile kullanmadık chat kullanmadık öylesine kasıldım ban yiyorum dünyanın parasını yatıranlar da yiyor bende yatırdım
Roblox'un Türkiye'de bir destek ekibi olduğunu sanmıyorum dediğim gibi twitter dan veya facebook dan yaz cevap vereceklerine eminim