Topluluk Ürünü AdaKit - Hak ver&al - Birden çok adakit verebilmek!

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Tabii canım sen üstünsün tabi neyse egon beni aşıyor geri bildirimin için teşekkürler sana bu konudada cevap yok

Ben üstünüm dediğim yeri atar mısın acaba? Sen "nedenleri ise her zaman bende gizli tutulacaktır" gibi saçma sapan bir cümleyi gerçekten kurdun, evet gerçekten kurdun. Ama ben çıkıpta nerede "ben üstünüm" dedim söyler misin? Kafadan atıp tutuyorsun cevap verirken bile sana cevap yok diyip egoist diyorsun kendinle çelişiyorsun. Kaldı ki ben mesajımda sana ne egoist ne başka bir şey dedim özellikle de alınmaman kırılmaman için kısımlar yazdım.

Bu arada her şeyi neden geri bildirim olarak alıyorsun yahu ben senin hakkında puanımı belirttim, eleştiremez miyiz milleti? Bu da benim eleştiri tarzım, tartışmayı seviyorum. Problem mi var? :D

Dediklerinde haklısın, fakat kodlama stili bana skripti yansıttığı için böyle puanlama verdim. Yükseliş ise ayın eklentisi seçildiği içindir, nedenleri ise bende her zaman gizli tutulacaktır. Geri bildirimin için teşekkürler, ayrıca kopyalayıp yapıştırıyorum çünkü o bir form ve forumda başka kimse kullanmadı ben bu yolla eleştiri yapıyorum. Ve dostum özürün amacı ise kişinin alınmaması içindir herkes kendi görüşünü belirtebilir. Teşekkür ederim tekrardan

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Tartışmanızı anlayamıyorum. Ben zaten bu eklentiyi sadece adakit kullanmak isteyip skriptin sunucuya fazla zarar verdiğini düşündüğü için kullanamayan arkadaşlar için 10dk gibi bir sürede yazdım. Benim ESSAS diye bir eklentim daha var, orada birçok özellik bir arada, onu kullanmak istemeyip sadece adakit'i kullanmak isteyenler için bir alternatif sadece :) Clean kod demişken hiçbir constructer veya static contex'e ihtiyacı olmayan bir eklentiyi sadece register ve read komutları ile çalışması için 1 den fazla class açan bir zihniyetin bana clean code'den bahsetmesi şaşırttı. Aynı zamanda kendisinin bir tane elle tutulur eklentisi olmayıp, varsa bile bizimle paylaşmayan kişilerin çok bilmişliklerini kendilerine bırakıp daha iyisini yazmaları için başarılar diliyorum!

Ayrıca finallerim sebebiyle yoğun olmam sebebiyle uzun zamandır eklentilerle uğraşmıyorum. Ama madem biraz daha detaylı bir adakit istediniz en yakın zamanda bir güncelleme yaparız =)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bence Güzel Olmuş. Sadece Adakit İsteyen Bir sürü Arkadaş Bulabilirsiniz Forumda. Onlar Böyle bir Plugin İçin Arayıp Duruyorlar Zaten. Skript Çok Kastırıyor Diyenler İçin İdeal. Bence Adakit İçeriklerini Değiştire bilelim ki Sunucu Tipine Göre Ayarlanabilsin. Birde Sizden Şunu Bekliyorum: BonusKit adında bir eklenti. Yaparsanız tadından yenmez! tek seferlik ve içinde faction/survival oyunlarında olan itemler olsun. Başarılarının devamını dilerim diğer kişileri dinleme bile.

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Bence Güzel Olmuş. Sadece Adakit İsteyen Bir sürü Arkadaş Bulabilirsiniz Forumda. Onlar Böyle bir Plugin İçin Arayıp Duruyorlar Zaten. Skript Çok Kastırıyor Diyenler İçin İdeal. Bence Adakit İçeriklerini Değiştire bilelim ki Sunucu Tipine Göre Ayarlanabilsin. Birde Sizden Şunu Bekliyorum: BonusKit adında bir eklenti. Yaparsanız tadından yenmez! tek seferlik ve içinde faction/survival oyunlarında olan itemler olsun. Başarılarının devamını dilerim diğer kişileri dinleme bile.
Finallerim sonrasında bütlere girmeye hak kazandım XD Onları da hallettikten sonra bir tatile çıkacağım, bütün bunların arasında vakit bulursam Tek seferlik alıma IP ekleyeceğim böylece bir ip den bir kişi kit alabilecek & token sistemi olacak ve kişiye adakit alma hakkı verilebilecek, kişinin en son ne zaman adakit aldığı yazacak ve kaç kere aldığı da yazacak.

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Artık herkes birden fazla kes adakit alabiliyor! Nasıl mı?

• Birisine ücretli/ücretsiz adakit verebileceksiniz, /alimhakki ver Geyik 2 diyerek Geyik kullanıcısı 2 adakit alma hakkında daha kavuşuyor!
  • Birisinin adakit haklarını sıfırlayabileceksiniz.
  • Birisinin adakit haklarını alabileceksiniz.
  • /adakit bilgi Geyik diyerek, Geyik kullanıcısının bilgilerini görebilirsiniz. Örn:
  1. Adakit alım adeti: 10 # Daha önce kaç kere aldığını söyleyecek
  2. Son alım tarihi: 16-01-2019 - 19:44:15
  3. Alım hakkı: 3 # Kaç kere daha alabileceğini söyleyecek.
  • /alimhakki - yazarak kaç kere daha alabileceğinizi kısaca görebilirsiniz.
  • Config ile alanların listesi ayrıldı, artık alanlar için yeni bir menü var.

1. [-] Güncellemeniz durumunda eskiden adakit almış herkes yeni sürümde adakit'i bir kereye mahsus tekrar alacak.
  2. [-] Configi tekrar düzenlemeniz gerekecek.