Adalet [Bölüm 1]

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Uyandığımda evimdeydim.Ama sanki çeşitli farklılıklar var gibiydi.Kahvaltım yanımda olması gerekirken şu an yanımda yoktu.Evde derin bir sessizlik hakimdi.Odamdan çıktığımda memurlar rapor yazıyordu.Benim evime nasıl girmişlerdi?Şaşkına dönmüştüm.Memurlar,beni gördüklerine hiç şaşırmadan raporlarına devam ediyorlardı.Hala evime nasıl girdikleri hakkında fikrim yoktu.Sanki her şeyi önceden planlamış gibi duruyorlardı.Uykum açıldığında yüz hatlarını daha kesin olarak görebiliyordum.En çok meşgul olan adam kır saçlı yaşlıca bir adamdı.Tahminimce bir avukattı.Evimden çıkmaya çalıştığımda o adam raporunu bitirip benim çıkmamı engelledi.Ve bana davada avukata ihtiyacımı olduğumu söylemişti.Nasıl oluyordu bu?Uzun şaşkınlıktan sonra neyden tutuklu olduğumu sormuştum.Avukatsa istifini bozmadan bunun gizli olduğunu ve bana söyleyemeyeceğini söyledi.Çok ilginçti,kendi davam hakkında bilgi alamıyordum.İçimde fırtınalar kopuyordu ve içimi birine dökmem gerekiyordu.Ben de kahvehaneye gidip arkadaşlarıma içimi dökecektim.Kahveye ulaştığımda içeride insanı boğacak bir hava vardı.Sanki kahvehanede benimle birlikte değişmiş gibiydi ve üzüntüme eşlik ediyordu.Bir sandalye çekip oturdum masanın birine.Sanki hayatım bu sabah değişmiş gibiydi.Artık tüm her şey gözüme tuhaf görünüyordu.Aklımda olan tek şey davaydı.

DreamerBoy

'Cause I love how it feels when I break the chains
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Uyandığımda evimdeydim.Ama sanki çeşitli farklılıklar var gibiydi.Kahvaltım yanımda olması gerekirken şu an yanımda yoktu."
Bu cümleden sonraki cümleleri okumadan önce bir aşk hikayesi sanmıştım. :D
Meraklandırıcı fakat daha sürükleyici olabilir sanki ha?

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Uyandığımda evimdeydim.Ama sanki çeşitli farklılıklar var gibiydi.Kahvaltım yanımda olması gerekirken şu an yanımda yoktu."
Bu cümleden sonraki cümleleri okumadan önce bir aşk hikayesi sanmıştım. :D
Meraklandırıcı fakat daha sürükleyici olabilir sanki ha?
Yorumun için teşekkürler.Lakin bu durum hikayesi olduğu için okuyucuda merak uyandırma ihtiyacı duyulmaz.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her zamanki gibi guzel bi kitap daha :D

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tebrikler... çalışmalarının devamını dilerim...