Admin'Lik ve Moderatör'lük Yapılır. (TECRÜBELİ)

UnusedMRX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adım
Barış
Yaşım
16
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri
Her türlü Minecraft Sunucusu
Sahip Olmak İstediğim Yetki
Admin - Moderatör - Ortak
Adım: Barış
Yaşım: 16
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri: Her türlü Minecraft Sunucusu
Sahip Olmak İstediğim Yetki: Admin - Moderatör - Ortak
Deneyimlerim: 10'dan fazla Minecraft Sunucusunda Moderatör'lük, Admin'lik, Kurucu'luk yetkim oldu. Halen daha çalıştığım minecraft sunucuları var.
Size Katabileceklerim: Zaten deneyimlerimi okuduğunuzda bir nebze fikir edinmişsinizdir. Sunucu içerisinde farkına vardığım kural ihlallerinde gerekeni yapmamın yanı sıra oyuncular ile de bir dostluk içindeyimdir. Hak ve adaleti sağlamak benim için en önemlisidir.
Eklemek İstediklerim: Bazen teklif üzerine, bazen de forum sitelerine verdiğim ilanlar ile çalışıyorum. Günde en az birkaç saat aktifliğim oluyor. Bu forumda yeni olduğum için profilimde pek içerik yok. Pluginler ve moderasyon komutları hakkında bilgim oldukça iyidir. Ayrıca ekip içinde güven benim için çok önemlidir. Yönetim ekibinden hiçbir şey saklamam. Saklanmasını da sevmem. Oyun içinde adın "UnusedMRX"dir.

NOT: Tekliflerinizi [email protected] mail adresine veya MRX#6090 kullanıcı adlı Discord hesabına yazabilirsiniz.

FROSTNETWORK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar izin verirsen sunucumuzu tanıtıcam

asdfugasdlfhasqaweas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, hala sunucu arıyorsan seni tamamlanan projiemizde görmekden gurur duyarız.
İletişim : SemihCengiz#0993