[ADV/PUZ] Hayalgücü

FuU

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır belki tam çözüm videosu çekerim.Hem adımla hitap etme forumda ^ ^''
Diğer yorumlar için teşekkürler bir sonraki haritam yapım aşamasında bu sefer gemimiz bir kayalığa çarpacak ve kayalığın içinde yeni bir dünya keşfedeceğiz.Olaylar gelişecek ve tek istediğimiz hayatta kalmak olacak.Siz forumu takip edin.Tamamlandığı zaman size linki atacağım.O haritam içinde böyle bir ödül sistemi olacak.Şu an yolculuktayım.Abdül, Furkan'a söyle beni yarın arasın.
merakla bekliyorum bana link atıcaksın dimi özelden ? :/ ben bitirip koydum fotoğraf

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben nasıl resmi atacağımı bilmiyorum yardım edin ne olur
12 zümrütle bitirdim resmide var ama nasıl resim atcağımı bilmiyorum yardımm edin herkes linki alırken bana haksızlık olmasın

legomaster

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
12 Zümrütle bitirdim.Gerçekten çok güzeldi, 2 tanesini yapamayıp geçtim :D. Yeni haritayı Ö.M. olarak atabilirsin.

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen birileri resimleri nasıl paylaşaacğımı söyleyebilirmi dosyaları sıkıştırdım nasıl atacağımı bilmiyorum yardım edin
!!!!!!!!!!

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen birileri resimleri nasıl paylaşaacğımı söyleyebilirmi dosyaları sıkıştırdım nasıl atacağımı bilmiyorum yardım edin
!!!!!!!!!!
Evet sana birileri yardımcı olur diye umuyordum ama sanırım bana kaldı,
F2 tuşuna basarsan oyun içerisinde resim çeker.Bu resimlere bakmak için;
Çalıştır>%appdata%>.minecraft>screenshots orada bulabilirsin.Bu resmi hizliresim.com ile upload edebilirsin başka sitelerde işe yarar.

Edit:Demek bulmuşsun :) Henüz kimsede link yok şu an yollardayım.Foruma tek tük girebiliyorum Minecraft zaten imkansız oluyor :D Biraz sabredin lütfen elimden geldiğince çabalıyorum.

NigHT1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapların İçine Ne zamandan beri Creeper giriyor?
İçine etti >.<

flip_kill

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
C:\Documents and Settings\USER\Application Data\.minecraft\screenshots\2012-10-05_21.39.43.png al sana 12