Adventure Backpack Modu Tanıtımı

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Herkese tekrardan merhabalar,
Önceden tanıtılan modumuz olan lycanites mobs modundan sonra yeni bir mod olan adventure backpacks modunu tanıtacağım.Umarım sizde bana bu eğlenceli serüvenimde eşlik edersiniz.

Mod Hakkında Ufak Bir Bilgi
Bu mod oyuna diğer modlardaki kötü ve kıytırık çantalardan sizi kurtarır.Sizlere çeşitli özelliklere sahip birbirinden ilginç çantalar sunar.Bu çantaların çalışma masası ve yatak bölümleri bulunurken kazmalarınızı,baltalarınızı,su ve lavlarınızı koyabilirsiniz.Oyunda birçok çanta olduğu için ben sadece özellikleri olan çantaları tanıtacağım.Uzatmadan ilk çantamıza geçelim.

• Kaktüs Çantası
Evet ilk çantamız olan kaktüs çanta kendini diğer çantalardan ayıran özelliği çok farklı peki nedir bu özelliği?
Bu çantamız yağmur yağdığında yahut suya girdiğinizde su üretebilmektedir.

• Karpuz Çantası
Bu çantada diğer çantayla benzerlik göstermektedir,diyebiliriz.Aynı diğer çantamız gibi bu da suya girince yahut yağmur yağınca üretime başlar.Ama ürettiği şey su yerine karpuz suyudur.

• İnek Çantası
Artık diğer çantalardaki gibi bu çantada suya girmek yok.Bu çantamızın içine buğday koyduğumuzda size süt üretecektir.

• Ahtapot Çantası
Evet,tahminimce adından da anlamışsınızdır ne işe yaradığını.Bu çanta ile suya girdiğinizde suyun altında nefes alabilirsiniz.

• Tavuk Çantası
Çantamızı taktığınızda size yumurta yumurtlayacaktır.Eh tavuk bu gidip et yumurtlayamaz ya!Bana göre pasta v.b yapmak için işe yarar bir çantadır.

• Yarasa Çantası
Yarasa çantası denince belki bir ürkmüş olabilirsiniz.Ama buna hiç gerek yok çünkü bana göre bu çantayı çok seveceksiniz.

• Ejderha Çantası
Modumuzdaki özelliği olan son çantamız bu çantamızdır.Bu çanta bazı kaynaklarda belirtilmese de bana göre özel bir çantadır.Bu çanta size ateş direnci,yenilenme ve kuvvet verir.

Bu heyecanlı serüveni sizlerle birlikte bitirdik.Sonradan tanıtacağım modlara kadar sağlıcakla kalın.
İyi Forumlar!

Özellikle bu arkadaşlarımızın konumu eleştirmelerini istiyorum.
@Bycakr @Breakthrough @AtomyTR @LordWanter600 @GoldenStone @Kovalski @ExS

Son düzenleme:

DreamerBoy

'Cause I love how it feels when I break the chains
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Önceki konunuz gibi bu konuda gerçekten eğitici bir o kadar ilgi çekici olmuş. Fakat bahsettiğim gibi sayfa yüklenirken çok sorun yaşanabiliyor. Tekrar belirtmek isterim ki resimleri "spoiler" içine koymanız çok yararlı olur. Bu arada favori çantam "Ahtapot Çantası" oldu :c

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Önceki konunuz gibi bu konuda gerçekten eğitici bir o kadar ilgi çekici olmuş. Fakat bahsettiğim gibi sayfa yüklenirken çok sorun yaşanabiliyor. Tekrar belirtmek isterim ki resimleri "spoiler" içine koymanız çok yararlı olur. Bu arada favori çantam "Ahtapot Çantası" oldu :c
Bu günlerde foruma ilk defa resimler eklediğim için spoilere almayı bilmiyorum.