AgoraNW Çok Yakında!

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Survival
Merhaba Forum Gamer Halkı!

Size kısa zamanda açacağım sunucum için ön tanıtım yapmak istedim..
Ve Konuya giriş yapmak istiyorum.

Krallık Hanedanlık sistemi ile yola çıkıp tek veya ekibinle maceralara atılabileceğin ve zindanlarda yada görevler ile veya gelecek güncellemeler ile oyunu hep akışkan elde etmek istiyoruz ve elimizden geleni yapacağımızada söz veriyoruz!

Sunucumun temel özellikleri şu şekilde olacaktır.

1) Survival tabanlı

2) 1.16.5 Sürümünden girişler açık olucak

3) Örümcek Kulesinden düşürdüğünüz parçalarla özel itemları alıp daha hızlı kasılabilirsiniz.

4) Ekip veya tek 12 odalı Zindanımızda Mevcut

5) Teslimat İle sunucu içerisinde rekabeti arttırmak ve bunun gibi eventleri etkinlikleri ekleyerek yüksek seviyede tutmak istiyoruz.

6) Özel Petler ve Özel Moblar Mevcut olucak

7) Orta Emek ekonomi ile olabildiğince dengeli ve açıklar olduğunda acil güncellemelerle ekonomi farkını yaratmıcaz.

8) Temel Ticaret tüccar ile dönüp oyuncular arası pazarlığı arttırmak hedefimiz

9) Eklentimiz sayesinde klanını kurup diğer klanlarla pvp atabilir arenada veya tek başınada kasılabilirsin.

10) Krallık/Hanedan Mantığıyla gelişim olması için elimizden geleni yaptık.

11) Klasik Dünya yerine Eklenti Kurarak tamamen farklı survival dünyası yaptık.

12) Olabildiğince minimum P2W'e kaçıp yatırımlarımızı arttırmaya devam edeceğiz.

13) Crash için ayrı Bot saldırıları için ayrı ve normal Hileler için piyasanın en iyi eklentilerini kullanıyoruz.
(Ama yinede denemeyin hiç hoş değil bence :aşık::durt:)

14) Vıpler ve oyuncular arasında dağlar kadar fark olmaması için çabalıyoruz VIP'leri üstün değil bir nevi sponsor olarak görüyoruz.

15) Yetkili Ekibimizin yaş ve olgunluğu sayesinde çocukça hareketlerden kaçınıp her türlü desteği sağlamaya hazırız.

16) Sunucuya özel itemlarla normal minecraft'tan concona kaymadan sade olarak toplam 1,2 set ve 2 kılıç getirdik.

17) Pvp ve Pve yi dengede tutmaya çalıştık. Gereksiz zorluklar veya gereksiz P7 P8 Setlerden uzak duruyoruz.

18) +800 Görev ile oyunda 1 adım önde olmak isteyenler için getirdik.

19) Olabildiğince güncel olmaya çalışıyoruz eklentilerimiz desteklemediği için ve 1.18 bazı bilgisayarlarda kasabildiği için 1.16.5'e karar verdik.

20) Meteor sistemi ile gardiyanı öldürüp ganimeti ele geçirebilirsin.

21) Ve daha birçok özellik!(Onlarda sürpriz olsun dimi :sinsi1:)

Tahmini açılış zamanı
10 Nisan 2022

Discord Adresim

Orçun#0802

Discord sunucumun linkini buraya ekleyemedim isteyen arkadaşlara yazmaları halinde link atabilirim.

Sunucunun Gidişatına Göre
Yakında Eklenmesi Beklenenler

Emek Skyblock
RPG (Yetenek + Görev Sistemi Üzerine) Survival/Faction

Son düzenleme:

Emircemss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar,

Trailer çok hoş ve akıcı olmuş. Özellikler ve sistemler aynı şekilde hoşuma gitti başarılarının devamını dilerim dostum. Heyecanla EmekSkyBlock sunucunu bekliyoruuuum! İyi forumlar.

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar,

Trailer çok hoş ve akıcı olmuş. Özellikler ve sistemler aynı şekilde hoşuma gitti başarılarının devamını dilerim dostum. Heyecanla EmekSkyBlock sunucunu bekliyoruuuum! İyi forumlar.
Teşekkür ederim güzel yorumun için iyi forumlar dilerim :)