AiakosMC | Rehber, sponsor ve youtuber alımları aktif ! [Güncel !]

CagatayGMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Profesyonel ? şu anda gülmekten ölüyorum tamamdır iyi günler.

Eminmisiniz ? gülmekten ölecem tamam öyle olsun sen kazandın :D
böyle boş saçmalayarak haklı çıkacağınızı sanıyorsunuz sanırım o düşünce de büyük ihtimalle ergenliğinizden geliyordur ama ne yazık ki haklı değilsiniz. Discord sunucunuza giren herhangi birisi bana hak verir zaten öyle boş boş gülücük katmak ile olmuyor araya bu işler büyümenin zamanı geldi.

Celal_Yusuf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
böyle boş saçmalayarak haklı çıkacağınızı sanıyorsunuz sanırım o düşünce de büyük ihtimalle ergenliğinizden geliyordur ama ne yazık ki haklı değilsiniz. Discord sunucunuza giren herhangi birisi bana hak verir zaten öyle boş boş gülücük katmak ile olmuyor araya bu işler büyümenin zamanı geldi.
Aynen böyle boş yapmaya devam edebilirsiniz. Biz elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve gittikçe müşterilerimiz artıyor isterseniz bize bir şans daha verin.

CagatayGMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen böyle boş yapmaya devam edebilirsiniz. Biz elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve gittikçe müşterilerimiz artıyor isterseniz bize bir şans daha verin.
O tren kalkalı çok oldu çöpten bulabilirim öyle tasarımları kolay gelsin

fari

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu Bilgileri
  • Sunucu ismimiz kesin olarak AiakosMC. VDS henüz satın alınmadı sunucu ayarlamalarını kendi bilgisayarımızdan açtığımız sunucuda yapıyoruz. (Zamandan israf olmaması için)

İletişim Bilgileri
  • Discord ! MartiniBiancoo#0123

Alım Yapılacak Bölümler
  • Youtuber
  • Sponsor
  • Konu Tasarımcısı (Ücretli veya ücretsiz fark etmez.)
  • Rehber (Başvuru formu discord sunucumuzda.)

Kişilerde Aradığımız Özellikler
  • İşinde tecrübeli , olgun ve çocuksu hareketler sergilemeyen kişiler aramıza katılmakta zorlanmayacaklardır.

Sunucu Hakkında
  • Sunucu 1.16.5 olarak açılıp her zaman son sürüm devam ettirilecektir. Sürekli güncellemeler gelip gelişmeye devam edecektir. Sunucuyu şu anlık iki kişi geliştiriyoruz. Bu yüzden hazırlamak biraz zor mimara aşırı derecede ihtiyacımız var çünkü altıntı mapler kullanmak istemiyoruz. Discord sunucumuzda anlık olarak güncelleme notları paylaşılıyor , discord adresime istek gönderip bize destekte bulunabilirsiniz.

• Eğer buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim, başvurularınızı bekliyoruz.
  • Sistemlerin hepsi bu kadar değil fazla spoiler olmasın diye bir kısmını attım.

Açacağımız sunucunun özgün olması için uğraşıyoruz , siz de fotoğraflarda veya herhangi bir yerde gördüğünüz daha önce başka sunucularda kullanılan prefix , tag gibi görünüşe dayalı özellikleri bize bildirirseniz çok mutlu oluruz. Eğer özgün olmazsak sunucu açıldığında bazı kişiler gelip ''şu tasarım bana ait , bunu daha önce başka bir sunucuda görmüştüm'' gibi söylemlerde bulunacaklar. Sunucuya ait anlık güncellemelerin hepsi discord sunucumuzda paylaşılıyor.

7CPfkjDAZs
Selamlar rica etsem beni ekler misinz, fari#0953