[AKTİF] Play.SoyluNetwork.Pw | Emek Sunucu - Bize yarını değil, bugün'ü sorun. | 1.8 - 1.12

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oynarken sıkılmayın diye, 3 efsane parçayı sunucuya ekledik.
Sunucuya girip bakabilirsiniz :)

LockedMan54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

*Katılmak için sol tık yapınız.*

Kopyalanabilir, bölümler.
IP: play.soylunetwork.pw
Yönetici Discord: Kadir#0986

Hatırlatma:
Bu konudaki grafikler, sadece Oyun Forumu - Gamer.Com.TR adresine ve soylunetwork adına özeldir.
Başka sitelerde, veya konularda değiştirilerek veya benzeri yapılarak kullanılması yasaktır,​
Bu Serveri tavsiye ederim bende oynuorum çok ii

LeqendsYY

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
uzun aradan sonra tekrar geldim iyi forumlar :D

SefoSYN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çöp olmuş sunucu...
Kimsenin girmiyor olması ile sunucuya çöp diyemezsin. Herkesin kendi kararı. Sunucumuz açık giren girer girmeyen girmez. Bizden yana bir sıkıntı yok çünkü önümüzdeki günlerin ücretini ödeyebilecek durumdayız ve gerekli açıklamaları discord sunucumuzda yaptık. Buradan yapma zorunluluğu duymuyorum.

Sana gelecek olursak, sunucuda oynayıp oynayıp, bana ve diğer arkadaşlarıma hakaret edip, sunucu içerisinde takımın ile olan tartışman yüzünden bize ve sunucuya asılsız şeyler söyleyip çıktın gittin. Bu durumda gelmeye hala yüzün var mı?

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu serverda güzelce vakit geçiriyordum oynuyordum absürt davranışlardan dolayı serverı bırakmak zorunda kaldım ama şu an açık olan sunucuların en iyisi diyebilirim ( bana göre )

SefoSYN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kadir batihost çalışanı, beleş? öderiz diyorsun neyin kafası bu??? sunucu kalitesi, yetkili kalitesi ile sunucu parasını ödemesinin ne anlamı var ki???
Boş boş şeyler yazıyorsun, sunucu da kimse yok bunun nedeni senin gibi insanların yetkili olması... Sunucuda bundan sonra oynayanlara sesleniyorum boşuna oynamayın, her gün bir sorun çıkıyor sunucuda...

Benim gibi insanlar derken? Sana veya bir başkasına ne yapmışın söyle bana. Kadir'in batihost'da yetkili olmuş olması sunucuyu ücretsiz yapmıyor. Sunucu kalitesi veya yetkili kalitesi olmasa idi, kimse VIP üyelik almaz'dı. Yazdığın yorum o kadar boş ki, kafanın içi gibi. Yazdığım yoruma cevap bile değil. Sadece boş boş kelimeler.