[AKTİF] Play.SoyluNetwork.Pw | Emek Sunucu - Bize yarını değil, bugün'ü sorun. | 1.8 - 1.12

Zepyhros

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu konusu gayet başarılı. Ancak sunucuya girdiğimde
  • Lag ve çökme sorunları var.
  • Dengeli ekonomiden kasıtları nedir anlamadım her sunucudaki klasik para ve market.
  • Güvenli takas diyolar fakat herangi bi trade sistemi yok.
  • Adaletli ve dengeli oyun diyolar ama sunucu içerisinde herkes birbirine küfürler ediyor. Herhangi bir ceza almıyorlar. Özellikle bir admin var galiba yaşı küçük saçma sapan aklınca espriler komiklikler yapıyor. Sorulara cevap verilmiyor. Rehberler chati takip etmiyor.
  • Hile koruması hakkında bir şey diyemeyeceğim daha sunucuda pvp açık değil.
Bunları sunucu içerisinde söylediğimde bana beğenmiyosan çık git, zorla tutmuyoruz gibi laflar söyleyen oyuncular oldu. Örnek;

Ekli dosyayı görüntüle 101060

1- Sunucu, yeni açıldı ve saldırı yapanlar oluyor. Bu yüzden lag sorunları var.
2- Rehberler, oyuncular ile birlikte yeni girdi. Yani aynı tarihte oyuncular ile birlikte sunucuya giriş yaptı. Bu yüzden bazı bilgileri bizde bilmiyoruz.
3- /mute ve /sustur komutları şuanlık hata veriyor.
4- Gece bakım yapılacak o zaman bazı sorunları çözülecek.

sserpxeila

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1- Sunucu, yeni açıldı ve saldırı yapanlar oluyor. Bu yüzden lag sorunları var.
2- Rehberler, oyuncular ile birlikte yeni girdi. Yani aynı tarihte oyuncular ile birlikte sunucuya giriş yaptı. Bu yüzden bazı bilgileri bizde bilmiyoruz.
3- /mute ve /sustur komutları şuanlık hata veriyor.
4- Gece bakım yapılacak o zaman bazı sorunları çözülecek.

• Saldırı korumanız yok mu? Batihost garantisi? %0 Lag ?
  • Rehberler her şeyi bilecek diye bir kural yok biliyorum ama sohbette küfürler uçuşuyor kimse bir şey yapmıyor.
  • Sunucu o kadar süredir bakımda şu gün açacağız diye süre vermişler o süre içerisinde hiçbir şey yapmamışlarmı? Açmadan önce komutları deneyip bakmamışlarmı çalışıyormu diye?
  • Bugün için o kadar bekleyenler oldu gerek discordda gerek forumda fakat açılır açılmaz 10 dakika oynadım veya oynamadım. Yarın öğlen açacağız diyorsunuz.

Whocares

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyuncuların oyunculara karşı hitap şekillerini düzeltmelisiniz (bir pluginle vb [ belirli kelimelere oto mute atsa fena olmaz ]), onun dışında kaliteli bir server. Ayrıca 1.12 yazmasına rağmen bağlantı sırasında I'm still on 1.8.8 hatası veriyor.

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyuncuların oyunculara karşı hitap şekillerini düzeltmelisiniz (bir pluginle vb [ belirli kelimelere oto mute atsa fena olmaz ]), onun dışında kaliteli bir server. Ayrıca 1.12 yazmasına rağmen bağlantı sırasında I'm still on 1.8.8 hatası veriyor.
Belirli kelimelerle mute atma ayarlanmıyor mesela başka cümle içinde kullansan bile onu alıyor öyle adaletsiz olur ve o hitap şekillerini oyuncuların kendi düzenlemesi lazım veya svye rehber lazım .

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • Saldırı korumanız yok mu? Batihost garantisi? %0 Lag ?
  • Rehberler her şeyi bilecek diye bir kural yok biliyorum ama sohbette küfürler uçuşuyor kimse bir şey yapmıyor.
  • Sunucu o kadar süredir bakımda şu gün açacağız diye süre vermişler o süre içerisinde hiçbir şey yapmamışlarmı? Açmadan önce komutları deneyip bakmamışlarmı çalışıyormu diye?
  • Bugün için o kadar bekleyenler oldu gerek discordda gerek forumda fakat açılır açılmaz 10 dakika oynadım veya oynamadım. Yarın öğlen açacağız diyorsunuz.
Dün gece (yani bu gün) 12 den 04 e kadar gerekli önlemleri aldık. şu an ekstra bir problem çıkarmaması gerekiyor. Ve sorun komutların çalışıp çalışmaması değil. Bir tane saldırgan arkadaşımız yüksek trafikte bot atıp duruyor. Bu olay çerçevesinde sunucu sahibini suçlaman çok yersiz. Rehberler konusunda bir şey diyemeyeceğim. @KadirSpecial ilgilenir.

Ve gözden kaçan ufak tefek şeyler elbette olur. Sonuçta insanız. Sunucu sahibini insan olduğu için de suçlayamazsın.

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bi oynatmadiniz ikide bir resetleniyor evimi yaparken claim atarken kimse soylemeden resetleniyor cok sacma swsuan kapali gozukuyor

sserpxeila

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ss.png

Göremeyen için = https://i.hizliresim.com/dB1qJX.png

Discord sunucuları içerisinde 1.8 ve 1.12.2 olması için oylama başlatıldı. Bazı yetkililer 1.12.2 olması için 1.8 e oy verenlerin oylarını siliyor.
Özellikle Zepyhros denilen sözde rehber.

Son düzenleme:

necrotiC112

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel olmuş ellerinize sağlık inşAllah daha çok gelişirsiniz. Başarılar Dileğiyle :)

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
30 Dakika sonra, dün de yapmış olduğumuz balıkçılık yarışması başlayacak.
Bu sefer birinciye VIP hediye edeceğiz!

Ekli dosyalar

• 1540228681681.png
    1540228681681.png
    130.5 KB · Görüntüleme: 339
Son düzenleme:

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Balık birincisi ben olmuştum dün :D