AKTİF! Weednesday • 1.16.5 - 1.18.1 Saf Towny • Dünya Haritası • Dengeli Altın Tabanlı Ekonomi

_Lynes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Weednesday, 1.17.1 tabanlı saf towny sunucusudur. (1.16.5 ve 1.18.1 ile de girebilirsiniz)
Sunucumuzda olabildiğince saf bir towny deneyimi sunmak istiyoruz, bu nedenle sunucuda edit item ve benzeri şeyler yok!

Sunucu ekonomisi altın üzerine kuruludur.
Yeterli altınınız varsa kendi şehirlerinizi, uluslarınızı kurabilirsiniz.
Madene inerek, ticaret yaparak ya da savaşarak altın kazanabilir, mcMMO yeteneklerinizi geliştirip yaptığınız işte usta olarak diğerlerinden üstün olabilirsiniz!

weednesday-sistemler.png

mcMMO: Uğraştığınız şeylerde tecrübe kazanmanızı ve tecrübenize bağlı olarak yeni özelliklere sahip olmanızı sağlar. (örneğin 2x maden)
Brewery: Brewery ile sunucuda kendi içkilerinizi üretebilirsiniz!
QuickShop: Kasabanıza pazar kurarak satış yapabilirsiniz!
Dynmap: Gerçek zamanlı olarak sunucu haritasını internetten görebilirsiniz! (Dynmap)
Trade: Diğer oyuncularla uzaktan güvenli şekilde takas/ticaret yapabilirsiniz!
Daha detaylı bilgiyi Wiki'den alabilirsiniz.
1642331633020.png

1639847796873.png

weednesday-görseller.png

2021-12-18_16.30.16.png

2021-12-18_16.46.37-min.png

2021-12-18_16.31.32-min.png

weednesday-makine.png

CPU: AMD Epyc 7B13 (4 Çekirdek)
Ram: 8GB DDR4 RAM
1000 Mbps upload/download
NVMe SSD​

Son düzenleme:

bagazum

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
durduk yere ban yedim yan hesap diye sebebini öğrenebilir miyim 2 minecraft zevkim var discord sunucusundan da engel yedim kafanıza göre hesap banlıcaksanız neden server açtığınızı öğrenebilir miyim
2.hesabım dahi yok

_Lynes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
durduk yere ban yedim yan hesap diye sebebini öğrenebilir miyim 2 minecraft zevkim var discord sunucusundan da engel yedim kafanıza göre hesap banlıcaksanız neden server açtığınızı öğrenebilir miyim
2.hesabım dahi yok
Forumdan herhangi bir destek vermemiz mümkün değil. Discorddan ulaşın.