[1.8] Mc.CraftRion.Com | TNT | Cadı | Sanal Market | Spawnerler | Hile Koruması | Aksiyon..

Konu Tasarımını Nasıl Buldunuz?

• Güzel

Kullanılan: 6 46.2%
  • İdare Eder

Kullanılan: 7 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    13

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dostum ben şahidim +150 olduğuna, şahsen şu an bende kendi sunucum için uğraşıyorum güncellemek için her pl configi sonuna kadar türkçeleştirmek kolay değil afedersinde dostum kolay bi iş değil kendi paketini düzmek onu türkçeleştirmek vs ben girdim baktım şahsi düşüncem ile söylüyorum; güzel bir sunucu +150 olması anormal değil bence olabilir bunun kanıta ne ihtiyacı var ki lütfen başkalarının başarılarına çamur atmayın.
Türkçe karakter hakkında en ufak bir şey demedim ve kimseye çamur atmak niyetinde değilim Türkçe karakter kullanımına bir şey mi dedim ben? Ayrıca oraya +150 yazıyorlarsa kanıtlanması gerek

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Türkçe karakter hakkında en ufak bir şey demedim ve kimseye çamur atmak niyetinde değilim Türkçe karakter kullanımına bir şey mi dedim ben? Ayrıca oraya +150 yazıyorlarsa kanıtlanması gerek
tamam dostum bulunca atar fakat öyle bir anda fevri tavırlar göstermen gerekmiyor yani adam baskı yapmanın bir anlamı yok dostum (sen kötüsün git burdan gibisinden) böyle yapmayalım beğenmediysen beğenmedim de ekstra olarakta kanıtınızı atın deyip kenara çekil bu kadar

İyi bir iş çıkardıklarına güvenmiyorlar çünki
"+150 OYUNCU" yazısını gördüm de konuya girdim, soru şu; +150 oyuncu nerede?
Mesela bu tavrın yanlış daha sakin olmalısın burda işler böyle yürümüyor herkes böyle fevri tavırlar sergilerse forumun hali ne olur her konuda bir kavga çıkar bu tutumun yanlış.

ImpulseV22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya giren herkeze VİP tagı ile başlatınca ne oluyor anlamıyorum sanırım online ve ilgi çekmek için böyle bir şey yapıyorsunuz, ama çok kaybedersiniz.