ALfheimNetwork | MMORPG Sunucusu > KAPALI BETA alımları başladı !

Sunucuyu Beğendinizmi ^_^ ?

• Evet , beğendim katılmayı düşünüyorum.

• Hayır , beğenmedim katılmayacağım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını geliştirip, tüm sistemleriniz hakkında bilgiler verirsen daha iyi olacaktır sunucun için.
Biraz kendinizi ve sunucunuzu tam olarak tanıtın, biraz kitleye sahip olun ondan sonra alımlara başlayın.

Mmorpg sunucular hakkında pek bilgim yok, rpg yani rol varsa oynayabilirim :D
Metin2 tarzı bir şeye benziyor, metin2 de mmorpg bir oyun (kahretsin mmorpg yi hatırladım)

Haritalarınızı geliştirip, daha düzgün bir şekilde çekerseniz fotoğraflarını daha iyi olacaktır.
Dediğim gibi olan sistemleriniz hakkında detaylı bilgi verip, hazırlanan veya gelecek olan sistemleride yazarsanız iyi olur.
Kitle toplayın, kapalı beta için en az 5 kişi toplayın ve sunucunuzu test edin.
Fazlaca zaman harcayıp, sorunsuz bir sunucu açmaya çalışın. Skript kullanmamaya çalışın pek fazla, size bir önerim olsun bu da.
Başarılar, iyi forumlar.

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını geliştirip, tüm sistemleriniz hakkında bilgiler verirsen daha iyi olacaktır sunucun için.
Biraz kendinizi ve sunucunuzu tam olarak tanıtın, biraz kitleye sahip olun ondan sonra alımlara başlayın.

Mmorpg sunucular hakkında pek bilgim yok, rpg yani rol varsa oynayabilirim :D
Metin2 tarzı bir şeye benziyor, metin2 de mmorpg bir oyun (kahretsin mmorpg yi hatırladım)

Haritalarınızı geliştirip, daha düzgün bir şekilde çekerseniz fotoğraflarını daha iyi olacaktır.
Dediğim gibi olan sistemleriniz hakkında detaylı bilgi verip, hazırlanan veya gelecek olan sistemleride yazarsanız iyi olur.
Kitle toplayın, kapalı beta için en az 5 kişi toplayın ve sunucunuzu test edin.
Fazlaca zaman harcayıp, sorunsuz bir sunucu açmaya çalışın. Skript kullanmamaya çalışın pek fazla, size bir önerim olsun bu da.
Başarılar, iyi forumlar.
Teşekkürler önerilerin için kesinlikle dikkate alıcağız.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ekleme: Sorun olursa bana ulaşabilirsin eklentiler konusunda, saldırı korumaları konusunda, hile korumaları konusunda özel mesaj atarsan yardımcı olurum.

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekleme: Sorun olursa bana ulaşabilirsin eklentiler konusunda, saldırı korumaları konusunda, hile korumaları konusunda özel mesaj atarsan yardımcı olurum.
Aslında bakarsan bir pluginere çok ihtiyacım var çoğu zaman sorun yaşıyorum pluginlerde ve bu konuda yardıma ihtiyacım olduğunu söyleyebilirim..

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nickim : Eness__TR
Kaç Yıldır Oynuyorum : 6 Yıl

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonunda kaliteli bir sunucu oldugunu umdugum bi sunucu gordum .-.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Aslında bakarsan bir pluginere çok ihtiyacım var çoğu zaman sorun yaşıyorum pluginlerde ve bu konuda yardıma ihtiyacım olduğunu söyleyebilirim..
Ben eklenti yazmıyorum he öyle anlama sakın, eklenti konularında yardımcı olurum ne bileyim bi eklentiyi anlamazsın veya configleriyle ilgili bir şey olursa yardım edebilirim. Configleri iyi düzenlerim, AA gibi zor ve zaman isteyen bi anti-hile eklentisini düzenledim mesela. Gerçekten zaman harcayıp, emek verince güzel işler çıkarabiliyorum ortaya.

Lag konusunda, tps düşerse, chunk sorunları felan bana ulaşabilirsin hatta skype adresim [email protected] ekle konuşalım