Alone Fellow Metin2 temalı MMORPG sunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba forum halkı, daha önceden açtığım 3D doku paketli survival sunuculardan sonra bir roleplay sunucusu açmaya karar verdim, fakat buna uygun tema ve hikaye bulamadığımdan daha önceden yapılmış bir oyunu minecrafta uyarlamak daha mantıklı geldi, bende 3D doku paketiyle birlikte bir metin2 sunucusu hazırlamaya başladım. Sunucu aslında bu yaz açılıcaktı fakat haritaları yapıcak arkadaş minecraftı bıraktığı için sunucu açılışı 2018 yazına ertelendi.

Sunucuda bolca kılıç, yay, yelpaze ve çeşitli zırhlar bulunucaktır, yaklaşık olarak 150 adet kılıç var diyebiliriz. Görev sistemi ana görevler ve yan görevler olarak ikiye ayrılıcak oyuncular görevleri yaptıkça eşya ve level kazanabilicek. 4 sınıf olucak ve yapabilirsem her sınıfa 2 farklı yetenek grubu ekliyeceğim bunun dışında + basma sistemi, balıkçılık gibi oynanışa etki eden sistemlerde bulunucak.

Haritalar: %75
Sistemler: %10
Görevler: %0
Doku Paketi: %85

Modellere artık sketchfab üzerinden bakabilirsiniz
https://sketchfab.com/daynnight/models

10.2.2017 >> Yeni kılıç modelleri hazırlandı (görseller Discord adresimizde)

Herhangi bir sorunuz için Discord adresimiz: https://goo.gl/5XwJrL

Son düzenleme:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu da bekliyoruz ._. Kolay gelsin :)

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Metin2 yi uzun zamandır oynuyorum bide minecraft metin2 temalı sunucu olursa tadından yenmez umarım en kısa sürede açılır :D

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tutmama ihtimali söz konusu mu ?
Şu dolunayın görünüşüne bak sırf onun için 10 20 kişi gelir :)

Eger Yardım lazımsa ben biraz map buglarını gidermede yardımcı olabilirim.
Teşekkürler :), beta açtığımız zaman bekleriz

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yıllarca bekledik, bekledik artık daha fazla dayanamıyacaz.

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2018 in sw sini şimdiden niye tanıtıyorsun ki 2017 nin aralığında falan tanıt yani

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıkçası doku paketi hiç fena olmamış gibi fakat merak ediyorum da sunucuda kaç farklı silah ve zırh seçeneği olacak ? Onun dışında metin2 deki gibi bir + basma sistemi yapabilecek misiniz (Örs başındaki bir npc den basma,eşyanın yanma ihtimali[yanabilmesi], + basmak için eşya istemesi, bazı eşyalarla direkmen geçirmesi, blessed scroll,) ? Statlar, skiller ( beceri kitabı okuma) ve onların seviyeleri ? Biyolog görevleri ? Ve hepsinden de çok merak ediyorum da METİN sistemini yapabilecek misiniz ? Ayrıca unutmadan metin2 deki maplerin kaçını bize vaad ediyorsunuz ? Lvl sistemini düzgün bir biçimde oluşturabilecek misiniz ? Sınıflar arası dengesizliği önliyecek misiniz ? ve umarım sunucunuzu pay to win yapmayı düşünmüyorsunuzdur. Umarım bunların hepsinin cevabı olumludur. Olumluysa sabırsızlıkla belkiyor olacağım. Şimdiden başarılar...

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Merhaba forum halkı, daha önceden açtığım 3D doku paketli survival sunuculardan sonra bir roleplay sunucusu açmaya karar verdim, fakat buna uygun tema ve hikaye bulamadığımdan daha önceden yapılmış bir oyunu minecrafta uyarlamak daha mantıklı geldi, bende 3D doku paketiyle birlikte bir metin2 sunucusu hazırlamaya başladım. Sunucu aslında bu yaz açılıcaktı fakat haritaları yapıcak arkadaş minecraftı bıraktığı için sunucu açılışı 2018 yazına ertelendi.

Sunucuda bolca kılıç, yay, yelpaze ve çeşitli zırhlar bulunucaktır, yaklaşık olarak 150 adet kılıç var diyebiliriz. Görev sistemi ana görevler ve yan görevler olarak ikiye ayrılıcak oyuncular görevleri yaptıkça eşya ve level kazanabilicek. 4 sınıf olucak ve yapabilirsem her sınıfa 2 farklı yetenek grubu ekliyeceğim bunun dışında + basma sistemi, balıkçılık gibi oynanışa etki eden sistemlerde bulunucak.

Haritalar: %10
Sistemler: %10
Görevler: %0
Doku Paketi: %85

10.2.2017 >> Yeni kılıç modelleri hazırlandı (görseller Discord adresimizde)

Herhangi bir sorunuz için Discord adresimiz: https://**********/TVTnprH
EPİCmCgAMER360 Sız allone fellow :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...