Forum Oyunu Üstteki Üyeyi Haksız Durumuna Düşür!

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar! Bu oyunumuz biraz zor olacak. Bu oyunda en son yorumu atan kişi yani üstteki üyeye öyle bir yorum yapacaksınız ki haksız durumuna düşürmeye çalışın. Cümleyi veriyorum.

Not: Açıklamayı yaptıktan sonra yeni bir cümle eklemeyin. Yeni cümle ekleyen olursa o cümle ile ilgili açıklama yapmayın.

"Forum sayfasında aktiflik çok az."

Son düzenleme:

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda aktiflik az diyorsun ama aktifliği az olan bir forumda konu açarak kendini kendi başına haksız cıkarıyorsun.

''Ülke çok iyi bir yere gidiyor''

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
Bu konu çok iyi bir yere gitmiyor ama*

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konu çok iyi bir yere gitmiyor ama*
Not kısmını okuyun.
(!) Gençler hata yapmadığınız sürece yazı yazmayacağım. Bu oyunu ilerletmek sizin elinizde.

Forumda aktiflik az diyorsun ama aktifliği az olan bir forumda konu açarak kendini kendi başına haksız cıkarıyorsun.

''Ülke çok iyi bir yere gidiyor''
Haksız durumuna düşmek istiyorum demediğim için sen haksız çıkıyorsun. :)

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oldukça saçma, birbirine laf sokmaya çalışmaya yönelik bir oyun haline gelmesi muhtemel bir oyun açmışsın.

"Forumdaki boş konuların sayısı içeriği güzel olan konuların sayısını asla geçmeyecek."

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oldukça saçma, birbirine laf sokmaya çalışmaya yönelik bir oyun haline gelmesi muhtemel bir oyun açmışsın.

"Forumdaki boş konuların sayısı içeriği güzel olan konuların sayısını asla geçmeyecek."
Not kısmını okuyun.

Bu yazdığımdan devam ==) "Haksız durumuna düşmek istiyorum demediğim için sen haksız çıkıyorsun. :)"

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi oyununu bile oynayamamışsın. Ekledik işte cümleyi
İşte not kısmı ==) "Not: Açıklamayı yaptıktan sonra yeni bir cümle ekleMEyin." Konuyu daha uzatmanızı istemiyoruz. Aşağıdaki cümle ile ilgili yazabilirsin.

Bu yazdığımdan cümleden devam ==) "Haksız durumuna düşmek istiyorum demediğim için sen haksız çıkıyorsun. :)"

Son düzenleme: