Altın Sunucu Provanas ve

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar bir süre önce Provanas adlı hub sunucada oynamaya başladım. Oyunda oynarken bir ev yaptım ve yanımdaki evin sahibi git burdan gibi şeyler söyledi. Bende buraya claim attım eğer istemiyorsan yakınında biri git lütfen yazdım. Sonra adamda Anexate kanka lütfen yardım et evimi grifliyorlar yazdı. Moderatörünüz geldi git burdan yoksa banlanırsın dedi. Bende evimi yapıyorum bu yasak mı? yazdım. Oda uzaklaş adamdan yazdı. Bende evimi karşıya taşıdım. Adam Anexate gel şunları banla dedi ve moderatörünüz gelip bizi banladı. Arkadaşlarını yükselten taraf tutan böyle yetkililer adınızı karalıyor. Tabi Discord serverinize gelipde orada oyuncularla muhabbet edip biz yazsakda görmezden gelmeniz hatta göre göre size demiyorum diyip başka oyuncularla sohbet etmeye devam etmeniz üzücü.
Böyle olaylar ironik duruma düşüyor ve Altın Sunucuların hangi kriterlere bakılıp seçildiğini düşündürüyor. 200 kişilik bir sunucuda yetkililerin böyle arkadaşlarına yardım etmeside kaliteyi en alt saflara çekiyor.

SerkanNSaziL

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Moderatör Anexate ve arkadaşları zaten güzel bir dayanışma içerisindeler. O moderatör acaba kaç kişinin böyle hakkını yedi. Ama 200 oyuncuları var diye takmazlar boşa uğraşma. Gerçek kaliteleri belli olduğunda ve insanlar altta dönen olayları fark ettiklerinde boşa emek vermeyi bırakacaklar o zaman 10 oyuncuya muhtaç kalacaklar. Bırak şimdi kafalarına estiklerine ban atsınlar...

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Moderatör Anexate ve arkadaşları zaten güzel bir dayanışma içerisindeler. O moderatör acaba kaç kişinin böyle hakkını yedi. Ama 200 oyuncuları var diye takmazlar boşa uğraşma. Gerçek kaliteleri belli olduğunda ve insanlar altta dönen olayları fark ettiklerinde boşa emek vermeyi bırakacaklar o zaman 10 oyuncuya muhtaç kalacaklar. Bırak şimdi kafalarına estiklerine ban atsınlar...

Durumun acı kısmı zaten bunu fark edipde sesini duyuramayan oyuncuların olması. Dediğin gibi bırak kafalarına göre oynasınlar.