Anadolu Network|1.8-1.13| Oyna.Anadolu.Network | +40 Online | Özgün Sistemleri ile... Single'dan daha iyi Survival tadı...

Sunucuda gördüğünüz eksik neydi?

• Eksik yok, fazla var, eksik olan sosyal hayatınız, işsizsiniz...

• Yetkili eksikliği

• Buildler yetersiz

• Online ve reklam yetersiz

• Vipler abartılı

• Hilesiz olması

• Oyun sayısı az

• Diğer: Yorumda belirtiniz...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımını beğenmedim ama server güzele benziyor :D

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Not: Reklam vermek için görüşmelerimiz dolayısıyla gecikmeli olarak açacağız, sunucu listenizde bizi tutmayı ihmal etmeyin.

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucuya benziyor , en azından emek verildiği belli. Fakat, grafik tasarım alanında uzman Ekibimize var dediginiz kısma kesinlikle katilmiyorum.Konu tasarımı kötü ve grafikleriniz acemi. Basarılar !

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
konu tasarımını beğenmedim ama server güzele benziyor :D
Başarılı bir sunucuya benziyor , en azından emek verildiği belli. Fakat, grafik tasarım alanında uzman Ekibimize var dediginiz kısma kesinlikle katilmiyorum.Konu tasarımı kötü ve grafikleriniz acemi. Basarılar !
Grafik kısmı zevk meselesi , herkese her renk hoş görünmez. Bende pek zevkli biri değilimdir :) Biraz aceleye gelsede bana hoş görünüyor.
Yorumlarınız için ikinizede teşekkürler.

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Grafik kısmı zevk meselesi , herkese her renk hoş görünmez. Bende pek zevkli biri değilimdir :) Biraz aceleye gelsede bana hoş görünüyor.
Yorumlarınız için ikinizede teşekkürler.

Rengine birsey söylemedim dikkat ettiyseniz acemice olduğu çok belli.Cizdiginiz doğruya Stroke %60-70 yapmışsınız . Ve görüntü kötü fakat sunucunun güzele benziyor .. Rica ederim.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı forumun en güzeli olmasada hoş...
Ayrıca sırf konu için 50 lirayı çöpe atmaya gerek yok ^^.
Dipnot: Anti hile arızalı, düzelene kadar whitelist açık kalacak . Bu akşam inşallah çözeriz.

Son düzenleme:

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı forumun en güzeli olmasada hoş...
Ayrıca sırf konu için 50 lirayı çöpe atmaya gerek yok ^^.
Dipnot: Anti hile arızalı, düzelene kadar whitelist açık kalacak . Bu akşam inşallah çözeriz.

15 Liraya yapan bile var kardeşim 50 lira nedir ._. , zevkler tartışılmaz.Sana göre güzel olabilir bana göre kötü ama.Neyse başarılar -.-

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
15 Liraya yapan bile var kardeşim 50 lira nedir ._. , zevkler tartışılmaz.Sana göre güzel olabilir bana göre kötü ama.Neyse başarılar -.-

Kardesim dikkat ediyorum, her sunucu altına böyle tarz yorum yazıyorsun ve daha sonra cevap alınca eğer istersen ben yapabilirim diyorsun.. Reklam yapmak amaçlı sunucu konularına söyle şeyler yazmamani öneririm. Sunucu icin degil sadece müşteri ariyorsun(!)

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İki sunucu konusunda gördüm de bu 2D Banner sahibi spigotta satıyor oradan mi aldınız? Yani tasarımcinin haberi var mı?

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İki sunucu konusunda gördüm de bu 2D Banner sahibi spigotta satıyor oradan mi aldınız? Yani tasarımcinin haberi var mı?
2d banner minecraftforumdaki biri tarafından yapılmış template, adam bedava 15 template yapıp herkese açık şekilde paylaşmış , merak etmeyin yani.
After effecti öğrenecek vaktim yoktu, sizin aksinize üniversitelerin sınav takvimleri biraz farklı ve bütünleme haftama denk geldi sunucuyu açmam. Öğrenince kendi bannerlarımı yapacağım.