(ANARŞİ SERVERI - BİREBİR 2B2T Pluginleri) Server Ip: ADAMLI.GA | 1.12.2 | Plugin Yok | Hile Serbest | DUPE'LER BUG'LAR AKTİF | Saat 7'de Aktif

ADAMLIGA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
adamli.ga
Oyun Sürümü
1.12.2
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Anarşi
Bildiğiniz gibi 2B2T şu an revaçta olan bir server. Sunucuya girmek için Premium hesap gerekiyor, tabii ki bu yeterli değil. Oyunda QUEUE yani sıra sistemi var. Sizi bir lobiye atıyor, saatlerce sıra bekliyorsunuz. Özellikle karantina günlerinde daha da fazla arttı bu QUEUE. Yani premium alsanız bile oyuna girmek imkansıza yakın.

Ne Vaadediyoruz?
Aktif olarak 2B2T'de oynadığım için, oradaki pluginleri vs biliyorum. Biliyorumdan kastettiğim şey, HauseMaster pluginlerinin çoğunu ekibine kodlattı, bende benzer bir şekilde kodlamaya çalıştım. Size dünyaları vaadediyoruz. Nether & End & Overworld emrinize amade.

Plugin mi? Vanilla olması gerekmiyor mu?
Anarşi serverları Vanilla olamaz. Bunun birkaç sebebi var. İlk önce sunucuda hile kullanmak serbest, ama hala anti-cheat'imiz var. Aktif olarak 2b2t gibi NCP kullanıyoruz. Hile kullanabileceksiniz evet, ama kısıtlı. Örneğin uçamazsınız, ama kill aura kullanabilirsiniz. Size üstünlük kazandıracak bütün hileler tıpkı 2B2T gibi pasif halde. Diğer bir sebep ise sunucuyu çökertme denemeleri. Anarşi sunucularında ban atılmadığı için sunucuyu çökerticek lag makineleri vs pluginler Bukkit API'si ile çalışan sistemler gerektiriyor. Ayrıca crackli sunucular için olan AuthMe, vanillada çalışmaz.
Dipnot: Elytra aktif :) Sunucunun kaldırabileceği şekilde chunk-load ayarladım.

Açılış Tarihi:
16.04.2020 / 19:00
Dipnot: Sunucuya destek olmak için destek paketi alıcak oyuncularımız, saat 18:00'dan itibaren sunucuya ulaşabilecektir. Bunun yanında, başka hiçbir avantajları yoktur.
https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/adamli-ga-destek_pdp_549021964

Karantina günlerinde daraldın mı?
Sunucumuza katıl, istediğin kadar küfür et. Sunucuda oynayan herkes bu riski alarak oynuyor :)

Harita:
157057

157058

157059

Sunucu Özellikleri:
CPU: XEON E3-1240 V6
RAM: 16GB DDR4
DEPOLAMA: 100GB M2 NVMe SSD​

Sunucuya Girmeden Önce İzleyebileceğiniz Videolar:

Bu arada unutmadan söyleyeyim.
Sunucuda kimseye güvenmeyin, yoksa yakınırsınız size ihanet eden kişiye,

Bu yaptığın sığar mı ADAMLI.GA diye. :)

Server IP: adamli.ga (Adamlığa yani kısaca)
Server Sürüm: 1.12.2 - 1.15.1
Önerilen Hile: Impact Client

ADAMLIGA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neden direkt açılmıyor diye sorulacak olursa, anarşi serverlarının amacı griefing'tir. Topluca açılım yapıp hızlıca griefing yapılması için ileri tarihli açılır. Biz risk alıp aynı gün açıyoruz.

ADAMLIGA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 saatte yaşananlar :(
IP:Adamli.ga

Servera restart atmak zorunda kaldım, kaldığımız yerden devam.

Ekli dosyalar

• 2020-04-16_20.06.51.png
    2020-04-16_20.06.51.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 290
  • 2020-04-16_20.08.21.png
    2020-04-16_20.08.21.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 305

ADAMLIGA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hala açığız. gelebilirsiniz :)

ADAMLIGA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

ADAMLIGA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

ilyasozcoskun

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ADAMLIGA Merhaba ben anarşi sunucusu açıcağım bir sürü yerden kaynak bulmaya çalıştım ancak bulamadım sen anarşi sunucusu açıyor muşsun senden rica etsem belli bir ücret karşılığında bana yardım eder misin