Anathory konu tasarımı.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu çarpıtılmış şekiller olayını denemeye çalışırken yaptığım bir konu tasarımı.

behance.net/anathory
Bilemiyoruum, sanırım fazla iyi olmadı.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onca beni eleştirmelerini bu projen ile ciddiye alamayacağımı tekrar anladım. Aynı tasarımları yaparak yerinde saymaktan başka ne yapıyorsun. Yaratıcı ol!
Bana yaratıcı ol diyorsun fakat tüm tasarımların aynı tarz üzerinden gidiyor. Akıllı olan eleştirilerden bilgi çıkartır, akılsız olanda kavga. Bu sana kalmış, ister ciddiye al ister alma. Çokta umrumda değil açıkçası. Teşekkürler!

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
Onca beni eleştirmelerini bu projen ile ciddiye alamayacağımı tekrar anladım. Aynı tasarımları yaparak yerinde saymaktan başka ne yapıyorsun. Yaratıcı ol!
Forumda yaratıcılık öleli yıllar oluyor. Burada eleştiriyi artık "aynı tasarımı kimin daha güzel yaptığı" konusunda yapıyoruz.

Edit: Konu için, temadaki eklemeler tam yerine oturmamış ve göz yoracak ani ışık değişimi yaratmışsın. Cihazdan gözlere ateş ediyor sanki. Daha iyi tasarımların oldu diye hatırlıyorum eğer düşündüğüm kişiysen.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Bana yaratıcı ol diyorsun fakat tüm tasarımların aynı tarz üzerinden gidiyor. Akıllı olan eleştirilerden bilgi çıkartır, akılsız olanda kavga. Bu sana kalmış, ister ciddiye al ister alma. Çokta umrumda değil açıkçası. Teşekkürler!
hiçbir tasarımım bir diğer yaptığım tasarıma benzemiyor, benzer gördüklerin grafikler ise başkasının benim grafiklerime bakarak tasarımı çalmasıdır Eleştirilerin bilgi verici değil sadece iyi veya kötü olmuş olmasını belirlemekte kendince. Bana eleştirilerin ile değil yeteneklerin ile bilgi vermeye çalış.

Forumda yaratıcılık öleli yıllar oluyor. Burada eleştiriyi artık "aynı tasarımı kimin daha güzel yaptığı" konusunda yapıyoruz.

Edit: Konu için, temadaki eklemeler tam yerine oturmamış ve göz yoracak ani ışık değişimi yaratmışsın. Cihazdan gözlere ateş ediyor sanki. Daha iyi tasarımların oldu diye hatırlıyorum eğer düşündüğüm kişiysen.
Ben forumu bırakalı yıllar olmadı.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiçbir tasarımım bir diğer yaptığım tasarıma benzemiyor, benzer gördüklerin grafikler ise başkasının benim grafiklerime bakarak tasarımı çalmasıdır Eleştirilerin bilgi verici değil sadece iyi veya kötü olmuş olmasını belirlemekte kendince. Bana eleştirilerin ile değil yeteneklerin ile bilgi vermeye çalış.

Ben forumu bırakalı yıllar olmadı.
Hadi ama Majoras, sadece farklı olmaya çalışan birisin. Tüm tasarımlarındaki teknik aynı. Sadece görsel ve renk farkları var. Gelip burda en iyi tasarımcıymış, yaratıcıymış düşüncelerine kapılma.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Hadi ama Majoras, sadece farklı olmaya çalışan birisin. Tüm tasarımlarındaki teknik aynı. Sadece görsel ve renk farkları var. Gelip burda en iyi tasarımcıymış, yaratıcıymış düşüncelerine kapılma.
Senin grafiklerinin her birindeki teknikler farklı sanki allah aşkına bir şey derken düşün de konuş zaten belli başlı teknikler var farklılık o tekniklerle farklı tasarım yapabilmek. En iyi tasarımcıyım diyemem fakat sen sadece grafik konusunda yaratıcı biri olmaya çalıştığın için senden daha yaratıcı olduğumu düşünüyorum.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin grafiklerinin her birindeki teknikler farklı sanki allah aşkına bir şey derken düşün de konuş zaten belli başlı teknikler var farklılık o tekniklerle farklı tasarım yapabilmek. En iyi tasarımcıyım diyemem fakat sen sadece grafik konusunda yaratıcı biri olmaya çalıştığın için senden daha yaratıcı olduğumu düşünüyorum.
Farklı teknikleri bir araya getirmekten bahsediyordum tabii anlayamamışsın ki şaşırmadım. Sen sadece 2 şekil bir araya getirince yaratıcı olduğunu düşünüyorsun, bu gerçekten çok saçma. Yaratıcı olduğumu iddia etmiyorum fakat bu senin yaratıcı olduğunu kabulleneceğim anlamına gelmiyor. Yaratıcı değilsin.

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
Rekabete gireceğinize birbirinizi geliştirmeye çalışsanız daha iyi işler başaracaksınız. Ne bu böyle ego savaşına girmeler ? Yerinizde sayarsınız, ego tamamen saçmalıktır. (Egonun bana göre tanımı: kişinin iç dünyasındaki (ki dış dünyası da budur, her insan farklı bir dünya yaratır.) kendisinden daha iyi olan özendiği kişiye bürünmesidir.) Şu saçma dizilerden etkilenip egoizmin aptallıştıran(hakaret içermiyor) sularına açılmayın. Siz kaybedersiniz.

Arkadaş olmayı deneyin, birbirinizin yaratıcılığını arttırmaya çalışın. Beraber çalışmaya çalışın, kendinizi değiştirin.

@Majoras senin eski yapılarını hatırlıyorum, fazla blok oyunlarına girmeden yaratıcılığını konuşturuyordun. Taktir de ediyordum, alçakgönüllü davranıyordun çünkü. Sana önerim kendine gel, yaratıcılığını arttırmak istiyorsan eski kişiliğine dön.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Rekabete gireceğinize birbirinizi geliştirmeye çalışsanız daha iyi işler başaracaksınız. Ne bu böyle ego savaşına girmeler ? Yerinizde sayarsınız, ego tamamen saçmalıktır. (Egonun bana göre tanımı: kişinin iç dünyasındaki (ki dış dünyası da budur, her insan farklı bir dünya yaratır.) kendisinden daha iyi olan özendiği kişiye bürünmesidir.) Şu saçma dizilerden etkilenip egoizmin aptallıştıran(hakaret içermiyor) sularına açılmayın. Siz kaybedersiniz.

Arkadaş olmayı deneyin, birbirinizin yaratıcılığını arttırmaya çalışın. Beraber çalışmaya çalışın, kendinizi değiştirin.

@Majoras senin eski yapılarını hatırlıyorum, fazla blok oyunlarına girmeden yaratıcılığını konuşturuyordun. Taktir de ediyordum, alçakgönüllü davranıyordun çünkü. Sana önerim kendine gel, yaratıcılığını arttırmak istiyorsan eski kişiliğine dön.
Beni tanımadan sevmeyen kişi @Anathory , beni sadece forumda attığım mesajlar kadar ve beni sevmeyenlerin benim hakkımda yaptığı olumsuz yorumlar kadar tanıyor. Ona bir şey anlatmama gerek yok zaten her şeyi biliyor. Arkadaş olmamayı kendisi tercih ediyor ben değil. Şu an ona böyle davranmamın nedeni onun bana önceden davrandıklarının bedelini temsil eder. Kimse kendisine kötü davranan kişiye iyi davranmak istemez. Konuyu hep benim yeteneksiz olmama döndürmesi de ilginç. Her şeyi egoya bağlamayın özgüven diye bir kavramla karıştırmayın. Adam akıllı davrandınız da biz mi özür dilerim olduk? Anlaşamadığım iki grafikerden birisi @Anathory diğeri de bunun gibi davranıyordu. Egomla grafiklerimi üstün göstermeye çalışsam diğer tüm grafikerlerle de tartışırdım. Forumdaki diğer grafik ile uğraşan kişilere beni sorabilirsiniz grafik konularında onlara nasıl yaklaştığımı, yardımsever mi baltalayıcı aşağılayıcı mı? Kişilerle ilişkilerime göre benim iyi veya kötü biri olduğuma karar vermeniz net bir sonuç olmaz. Bu piyasada artık olmadığım için dediklerimi dikkate almayıp cevap vermeyebilirsiniz.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni tanımadan sevmeyen kişi @Anathory , beni sadece forumda attığım mesajlar kadar ve beni sevmeyenlerin benim hakkımda yaptığı olumsuz yorumlar kadar tanıyor. Ona bir şey anlatmama gerek yok zaten her şeyi biliyor. Arkadaş olmamayı kendisi tercih ediyor ben değil. Şu an ona böyle davranmamın nedeni onun bana önceden davrandıklarının bedelini temsil eder. Kimse kendisine kötü davranan kişiye iyi davranmak istemez. Konuyu hep benim yeteneksiz olmama döndürmesi de ilginç. Her şeyi egoya bağlamayın özgüven diye bir kavramla karıştırmayın. Adam akıllı davrandınız da biz mi <3 olduk? Anlaşamadığım iki grafikerden birisi @Anathory diğeri de bunun gibi davranıyordu. Egomla grafiklerimi üstün göstermeye çalışsam diğer tüm grafikerlerle de tartışırdım. Forumdaki diğer grafik ile uğraşan kişilere beni sorabilirsiniz grafik konularında onlara nasıl yaklaştığımı, yardımsever mi baltalayıcı aşağılayıcı mı? Kişilerle ilişkilerime göre benim iyi veya kötü biri olduğuma karar vermeniz net bir sonuç olmaz. Bu piyasada artık olmadığım için dediklerimi dikkate almayıp cevap vermeyebilirsiniz.
Yetenek olayını ilk açan sendin. Ayrıca seni tanıyorum yada tanımıyorum diyemem. Kişiliğin hakkında da net bir kanıya sahip değilim ki zaten hiç öyle bir mesajda da bulunmadım. Söylemlerim tamamen senin çalışmaların ile ilgiliydi, kişiliğinle değil. Ayrıca yardımsever yaklaşıyor olman neyi değiştirir? Neden hiç yoktan gidip arkadaş olmaya çalışayım ki? Arkadaşlarımı kader bana getirmediği sürece aramaya çalışmam. Şu anki tüm arkadaşlarım hep yavaş yavaş tanıştığım kişiler. Yani bir anda gidip yardım etmek falan hiç bana göre şeyler değil.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Hocam çok klasik ve basit bir tasarım olmuş. Yorumlara bir göz gezdirdim, bu tasarımlarla mı @Majoras 'ı eleştiriyordun. 5 dakika içerisinde daha iyisini yapar, ben kefilim :D