ANGEL NETWORK | Hilelerden Bıktınızmı O Zaman Buraya Gelin | VALİLİK | 1.8x | Vip Çekilişi | Görevler | Adalet | Ve eğlenceli modlar

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Server hakkında bir sürü düşündüğüm şey var bugün haksız yere ban yedim ve mute yedim ve üstüne jail yedim Barbaros denen kurucu server açmayı bilmeyen açtıgı serverleri 2 dakikada bir resetleyen bir sürü kişinin hakkını yiyen bir kurucudur onun serverine girende zaten çoluk çocuk dcden küfür ednelermi dersinEkli dosyayı görüntüle 125801 mute atmayı bilmeyen rehblermi dersin alın size ss bu muteyi ve jaili üstüne banı ormanda up uzun bir ev vardı 500 claimlik felan ilk günden bak yanına 10 tane odun koydum diye attı serveriniz inş bir yere gelmes üstüne vip almıstım şikayet ediyorum seni insanlığına bırakıyorum umarım serverin yaşamaz 2 de bir adını değiştiriyorsun zaten soylu craftdan direk angel network hep çalmıssın haram ızkkım olsun

Öncelikle kardeşim boş yere ban yemedin özelden insanlara sunucuyu kötü tanıtıcam gibisinden mesajlar üstüne kuralları okumadan sunucuda yaptığın hatalar üstüne discorddan yaptığın rahatsız edicilik hepsi senin suçun ve burda kimseye suç atma hakkın yok herkes sen gittin diye çok memnun

ModelPikachu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle kardeşim boş yere ban yemedin özelden insanlara sunucuyu kötü tanıtıcam gibisinden mesajlar üstüne kuralları okumadan sunucuda yaptığın hatalar üstüne discorddan yaptığın rahatsız edicilik hepsi senin suçun ve burda kimseye suç atma hakkın yok herkes sen gittin diye çok memnun
hadi ben ssimi attım ne zaman öyle sunucuyu kötü tanıtcam demişim beyler bunlara inanmayın admin yalanları klasik boş laflar
ss bile atmaz hadi allah çarpsın öyle bişi demedim hadi bakim

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
125816

Yalanmı buyur her şey ortada :) adama gidip kötü reklam yapıcam falan her şey ortada ve sen gittikten sonra adamlar ne kadar mutlu

125817

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
bir onu neerden sonra yazdım haksız yere 1 gün mute ve jail attıktan sonra ben gittim onu yazdım

az önce yazmadım diyodun şimdi haksız yere yazdım diyorsun az dediğine uysan ve böyle kötülemeye devam ediceksen yorumun kalkıcak

WtspBruh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir onu neerden sonra yazdım haksız yere 1 gün mute ve jail attıktan sonra ben gittim onu yazdım
İğrenç bi insansın sen gerçekten iğrençsin, serverde yaptığın tek şey BOŞ , milletin emeğiyle oynamak, küfür . Kötülediğine dair ss atılıncada direk R yapıyorsun aslan parçası, bir şey diyorsan arkasında dur erkek gibi ayrıca Notpatch inde dediği gibi serverden gitmenden herkes memnun. Ha birde boş yere yemin etme + haksız olduğun durumda üste çıkmaya çalışma...

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Katılıyorum sana eyw kardeşim

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8 i niye bu kadar seviyosunuz anlayamiyorum
basarilar :kaplum:

BabyBulider

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveriniz Geliştirmeli + bakıs acınızı degistirmeniz lazım bro bide adama 48 saat jail atmısnız ev greflemek 5 saat den baslıyor her sw de onu anlayamadım ? 48 saat degil 5 saat olması lazım hadi diyelim 10 saat ama ev grefledi diye 48 saat atamazsın bro adam direk sw bırakır neden oynasınkı dersınkı bıraksın banane bole bakıs tarzın olursa sw gelismez bide İyi Günler.

azak32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveriniz Geliştirmeli + bakıs acınızı degistirmeniz lazım bro bide adama 48 saat jail atmısnız ev greflemek 5 saat den baslıyor her sw de onu anlayamadım ? 48 saat degil 5 saat olması lazım hadi diyelim 10 saat ama ev grefledi diye 48 saat atamazsın bro adam direk sw bırakır neden oynasınkı dersınkı bıraksın banane bole bakıs tarzın olursa sw gelismez bide İyi Günler.
grefi rehbere yaptıysan eğer onu az bile vermiş bize kill çekti :) itemleri rehbere verdi ısrar sonucunda itemleri geri aldık şükür ki :)

BabyBulider

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Sw Gelişmez tek diyecegim o Kardeşim sana İstedigin kadar sw parasını yatır ama ınsanlar bos olunca ve bir şey anlamayınca o sw Gelişmez :)