[ANTI-CLIENT] Clientleri engelleyin.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Yalnız bu hileleri engellemez. Sadece modları ve bir kaç clienti engeller. Onlarda zaten sunucuya "ben bunu kullanıyorum kardeş izin var mı" tarzı paket yollayan clientler / modlar. Kısaca isteyen istediği clientle / modla girer.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalnız bu hileleri engellemez. Sadece modları ve bir kaç clienti engeller. Onlarda zaten sunucuya "ben bunu kullanıyorum kardeş izin var mı" tarzı paket yollayan clientler / modlar. Kısaca isteyen istediği clientle / modla girer.
Sonuçta tamamen işe yaramaz değil ve dediğin kadar küçük bir yelpaze olduğunu sanmıyorum bi çok clienti engelliyor. Bilgilendirme için tşk

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sonuçta tamamen işe yaramaz değil ve dediğin kadar küçük bir yelpaze olduğunu sanmıyorum bi çok clienti engelliyor. Bilgilendirme için tşk

Az modu / clienti engelliyor demedim zaten. O paketi modlar değil de direk Forge yolladığı için zaten tüm forge modları engellenebiliyor herhalde. Client konusunda da birçok client "legit" olmak için o tarz bir paket yolluyor. Fakat yinede illegal modifiye edilmiş versiyonları ile giriş yapılabiliyor. Sadece başlıkta "hileleri engellemek bu kadar kolay" tarzı bir şey yazdığı için yazdım yorumu.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bungee deki forgemode engelleme prosedüründen farkı nedir orasını pek anlayamadım fakat tabikide kullanılabilir.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Meh, dediğini yapıyor ama kullanmanızı önermen.

betterfoliage kullanıp da ben yemek pek eğlenceli olmuyor