AntiBot | Plugin kullanmak isteyenlere | #CAN147

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben can sizlere yeni yapmış olduğum basit eklentiyi,
tanıtmak istiyorum bu eklenti sayesinde,
bu aralar ünlü olan antibot skriptin plugin versiyonunu yaptım,
plugin sevdalılar aralarında ben de varım tabi ki,
bunu kullanabilir şahsen herzaman pluginden yanayım kullanmak istiyenler için,
tasarladım buna antiwdl de eklicem tabi o kendi sunucum için :D
Amacı kısa anlatmak gerekirse bilmiyenler için,
bu plugin ilk girdiğinde oyuncuyu oyundan atiyor belirlenen mesaji veriyor,
ikinci girişte oyuncunun verisini kaydettiği için girişi sağliyor,
asla bot girmez bu skripte benzemez :D

KOMUTLAR
/antireload
PERMISSONS
AntiBot.Yetkisi

AntiBot.rar

VirusTotal

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
teşekkür ederim serverimde deneyeceğim ben authmenin antibotunu kullanıyorum ve işe yarıyor yalnız aklıma takılan bir şey var bir bot programı isimleri 2 kere yolluyor ve 1. girdiğinde kayıt oluyor dediniz verisini kaydediyor ve 2. bot atışında girdiğine göre 10 bot ismi olsa o 10 bot ismi giriş yapamıyor sonra tekrar bot ismi listesinden başlıyor ve 2. girişi yaparak oyuna alıyor ? (bot atarken ip degişiyormu bilmiyorum değişiyor ise sıkıntı yok)

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rica etsem konu başlığını isteyen olarak değiştirir misin nedensizce o yazım hatası acayip sinirimi bozdu.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rica etsem konu başlığını isteyen olarak değiştirir misin nedensizce o yazım hatası acayip sinirimi bozdu.
:D emredersin
teşekkür ederim serverimde deneyeceğim ben authmenin antibotunu kullanıyorum ve işe yarıyor yalnız aklıma takılan bir şey var bir bot programı isimleri 2 kere yolluyor ve 1. girdiğinde kayıt oluyor dediniz verisini kaydediyor ve 2. bot atışında girdiğine göre 10 bot ismi olsa o 10 bot ismi giriş yapamıyor sonra tekrar bot ismi listesinden başlıyor ve 2. girişi yaparak oyuna alıyor ? (bot atarken ip degişiyormu bilmiyorum değişiyor ise sıkıntı yok)
Plugin world/playerdata kısmına bakıyor yani oyuncu ilk girdiğinde o veriyi kaydediyor ama oyuna almiyor 2 inci girişte veriyi kontrol ediyor ve oyuna bağliyor.

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D emredersin

Plugin world/playerdata kısmına bakıyor yani oyuncu ilk girdiğinde o veriyi kaydediyor ama oyuna almiyor 2 inci girişte veriyi kontrol ediyor ve oyuna bağliyor.
işte bende onu söylüyorum orasını biliyoruz bot 2. girişi yaparsa sokuyor ve 10 tane bot ismi olsa 20 tane bot yollasam 2 kere o 10 tane isim giriş yapıyor anlatmak istediğim bu yani bot yiyor bu şekilde

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğin skript ve yaptığın eklenti çok gereksiz. Sunucuya bot attığında Konsola işler zaten + yaptığın plugin mesajı konsola işler. Kısacası dahada lag sokar. Bot koruması arayanlar için AntiBoDeluxEX öneririm.