AntiCow - Sunucunuza gelen paket saldırılarını engelleyin! [FIX]

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Konu sahibi farklı bir hilenin adını verdiği için şuanda her sunucu saldırı altında. Eğer konu sahibi o hile adını vermiş olmasaydı bu sorunlar olmazdı ve buralara kadar gelmezdi.
Konunun buralara kadar gelmesinin o hileyle ne alakası var burada BlondeCow denen şahsın clientiyle ilgili tartışıyoruz hiç kimse çıkıpta dememiş ki '' Söylediniz hile clienti sayesinde sunuculara saldırıyorlar'' senin dışında diyen hiç kimse olmamış herkes blondecow konusunu tartışıyor burada.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pes edin diyorsun kısacası :p
Çözüm bulundu zaten, inanmayan sapphiretr sunucusuna girip deneyebilir... pes etme felan değil, 1.12.2 ye geçme vakti geldi, 1.13 çıktı, siz halen elizabeth takılın.
1.7'den nasıl vaz geçtildiğini hatırlayın.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Çözüm bulundu zaten, inanmayan sapphiretr sunucusuna girip deneyebilir... pes etme felan değil, 1.12.2 ye geçme vakti geldi, 1.13 çıktı, siz halen elizabeth takılın.
1.7'den nasıl vaz geçtildiğini hatırlayın.
Hileleri yasaklayarak mı buldunuz, komik :kaş:

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Hileleri yasaklayarak mı buldunuz, komik :kaş:

Sen niye herkese laf yetiştirmekle burada uğraşıyorsun anlamadım doğrusu? Konuyu başka yerlere çekmekten vazgeç.

Bir kaç ay öncesine kadar kendin BlondeCow denen kişiye söverken şimdi nedense onu savunuyorsun.

Sunucuma günde 7-8 kere kickall atmaya çalışıyorlar ama ben sunucuma giren bir batihost yetkilisine sen yaptın diyip ailevi değerlerine küfür edecek kadar düşmedim.

Son düzenleme:

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sen niye herkese laf yetiştirmekle burada uğraşıyorsun anlamadım doğrusu? Konuyu başka yerlere çekmekten vazgeç.

Bir kaç ay öncesine kadar kendin BlondeCow denen kişiye söverken şimdi nedense onu savunuyorsun.

Sunucuma günde 7-8 kere kickall atmaya çalışıyorlar ama ben sunucuma giren bir batihost yetkilisine sen yaptın diyip ailevi değerlerine küfür edecek kadar düşmedim.

Eğer bana sürekli olarak cevap verirseniz bende size sürekli olarak laf yetiştiririm.
Benim kimseyi savunduğum yok savunduğuma dair var mı ss'leriniz?
Sunucuna günde atılan clientler beni ilgilendirmez. Benim olayım ile senin olayın çok farklı bir şey. Kendisi istediği yerde etkili olsun o benim gözümde onu ayrıcalıklı yapmaz. Sunucuma aylar öncesinden gelipte kayıt oluyor kendisi ve client olayları olduktan sonra kendisi gelip sallıyor.
Kendisi minecraft'a girmediğini söylüyor bu olaydan önce fakat, ondan hemen önce bir farklı sunucuda kurucu olarak bulunuyor. Sonra gidip beni firma discordunda paylaşıyor, bu seviyesizlik değil mi? Acıtasyon yaparak birlere gelemezsiniz. Lütfen artık boş boş konular uzatmayın.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer bana sürekli olarak cevap verirseniz bende size sürekli olarak laf yetiştiririm.
Benim kimseyi savunduğum yok savunduğuma dair var mı ss'leriniz?
Sunucuna günde atılan clientler beni ilgilendirmez. Benim olayım ile senin olayın çok farklı bir şey. Kendisi istediği yerde etkili olsun o benim gözümde onu ayrıcalıklı yapmaz. Sunucuma aylar öncesinden gelipte kayıt oluyor kendisi ve client olayları olduktan sonra kendisi gelip sallıyor.
Kendisi minecraft'a girmediğini söylüyor bu olaydan önce fakat, ondan hemen önce bir farklı sunucuda kurucu olarak bulunuyor. Sonra gidip beni firma discordunda paylaşıyor, bu seviyesizlik değil mi? Acıtasyon yaparak birlere gelemezsiniz. Lütfen artık boş boş konular uzatmayın.
Kanıtın var ise konuşacaksın kardeşim yoksa susacaksın. ben daha önce senin sunucuna kayıt olmadım, senin sunucunun M Ü P T E L A S I değilim ama görüyorum ki sen kendini birşeyler zannetmeye başlamışsın, sen kimsin ya? ben senin sunucuna kayıt olayım? 8 aydır hiçbir sunucuya girmiyorum işimde gücümdeyim kanıtın yoksa, buraya gelip beni itham edemezsin kanıt yolla benim olduğuma dair, ben sana o saatte ben atmadığıma dair birçok kanıtı sundum şahitleri getirdim sen hâlâ küfür ettin, yarına kalır yanına kalmaz yusuf dursun, çok durmayacaksın merak etme.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
AntiCow Neden pluginin adı AntiCow ?_?

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kanıtın var ise konuşacaksın kardeşim yoksa susacaksın. ben daha önce senin sunucuna kayıt olmadım, senin sunucunun M Ü P T E L A S I değilim ama görüyorum ki sen kendini birşeyler zannetmeye başlamışsın, sen kimsin ya? ben senin sunucuna kayıt olayım? 8 aydır hiçbir sunucuya girmiyorum işimde gücümdeyim kanıtın yoksa, buraya gelip beni itham edemezsin kanıt yolla benim olduğuma dair, ben sana o saatte ben atmadığıma dair birçok kanıtı sundum şahitleri getirdim sen hâlâ küfür ettin, yarına kalır yanına kalmaz yusuf dursun, çok durmayacaksın merak etme.
EIbet bir gün devran döner, herkes yaptıkIarının bedeIini fazIasıyIa öder kadirspecial :pala:

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@MediaRise'den öğreneceğimiz çoğu şeyden biri de gereksiz insanlara cevap vermeme sanatıdır, kendilerini tebrik ediyorum. :)

Ek olarak plugin sıkıntısız bir şekilde çalışıyor, bende bir sorun yok çöp eklenti diyenleri daha iyisini yapıp, açık kaynak kodlu bir şekilde ücretsiz paylaşmaya davet ediyorum.

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ayıpladığınız her şeyin başrolündesiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 99754

Bana bak aslanım benim romayla felan işim olmaz yakmaya başlarsam canından başlarım..

MuzCraft'ın eski adıyla KingFaction'ın bazı harita noktalarını, birçok eklenti düzenini sunucusunda birebir ve çalarak kullanan bir kişilik ne zamandır adalet peşinde? Tüm bunları yapmış bir kişiliksin hakkında söylenenlere karşılık toyluk gösterircesine burada halen ne kanıtlamaya çalışıyorsun?

Sunucunda kullandığın ölüm yarışı en basitinden bir örnek herkese. En sonunda belki yine bir şeyler çalarda fark eder ifşa ederiz diyorduk sonunda oldu mu? Evet oldu.

22 Nisan MuzCraft (KingFaction) Ölüm Yarışı Eklendi Facebook Duyurusu:
facebook.com/MuzCraftOfficial
PEKI YA SappHireTR YENI ADIYLA Coleries NE ZAMAN BUNU ÇALDI VE KULLANDI?

Haritada emeği olan oyuncularımın olaydan haberleri var, inkar ettiğinde buraya kendilerini davet edeceğim.

Sessizliğimizin nedeni kerizliğimizden değildi, kayda alınacak bir kişilikte değildin Coleries ya da her ne SappHireTR

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Açık kaynak kodlu olması hoşuma gitti, başarılar :3

naberkanka36

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Botlar yüzünden birçok sunucu müzdarip, bi el atsanız şu bot devride kapansa artık.