Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Gamer

Gamer
En iyi cevaplar
0
115435

115436

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak?
Selamlar sevgili Forum Gamer okuyucuları, bugün konumuzda Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak? sorusuna cevap getirmeye çalıştık. Umarım konu hoşunuza gider, hazırsanız buyurun başlayalım.

Apex Legends yakın gelecekte, oyunun mobil versiyonunu çıkabilir. EA CEO'su Andrew Wilson'a göre Apex Legends ekibi zaten Apex Legends'ı mobile'e getirmek için potansiyel yollar araştırdıklarını söyledi. En son yapılan yatırımcılar toplantısında Andrew Wilson şöyle söyledi:
Daha önce de söylediğim gibi, oyunun nasıl mobil hale getirebileceğimizi ve zaman içinde çapraz bağlanmış oyuna nasıl bakacağımızı düşünüyoruz ve ayrıca bu oyunun Asya'da muazzam değerde olacağını ve bununla ilgili konuşmalar yapacağımızı umuyorum.

Bu açıklamalar önümüzdeki aylar içerisinde (eğer hızlı çalışırlarsa) Apex Legends'a mobil üzerinden erişebileceğimiz anlamına geliyor olabilir. Bir çıkış tarihi vermek isterdik fakat çıkış tarihi geliştiriciler tarafından Apex Legends etkinliklerinin hiç birinde açıklanmadı. Fakat Eylül 2019 - Kasım 2019 arası bir tarihte çıkması tahmin ediliyor.

EA bir şirket olarak her zaman kâr oranlarını saklıyor. Andrew Wilson'un açıklamasına bakarsak görebiliriz ki Asya'da şahane bir değer kazanacaklarını söylüyor. Bu çok doğru bir yargı çünkü her zaman mobil platformlardan firmaların daha kârlı çıktığını görüyoruz. Pubg ve Fortnite bu oyunlara örnek verilebilir.

Resmi açıklamalardan sonra gel gelelim benim görüşüme. Açıkçası ben Fortnite, PUBG gibi oyunların mobil platforma çıkmasına karşı bir oyuncuyum. "Neden ama herkesin bilgisayarı yok, onlar nasıl oynasın?" , "belki bilgisayarımız kaldırmıyor!" gibi tepkilerde bulunabilirsiniz fakat bu oyunların bilgisayardaki oynanışı ile mobildeki oynanışı arasında dağlar kadar fark var diyebiliriz. Fortnite'yi bilgisayarda oynarken tabiri caiz ise 2 saniyede gökdelen dikerken, mobilde böyle bir şey yapmak standart bir oyuncu için mümkün değil denilebilir. Tabii ki mobil'in de avantajları var fakat ben her zaman böyle oyunların bilgisayardan oynanması taraftarıyım. Apex Legends'a gelirsek Apex Legends ilk çıktığında şöyle demiştim "Bu oyun sanki Fortnite'den bile daha oynak, bu oyun mobile çıksa nasıl oynanacak!" hala da bu fikrimin arkasındayım diyebilirim oyunun mekaniklerinin çok oynak olduğunu düşünüyorum.

Evet arkadaşlar konumuz burada sona eriyor, konuyu okuduğunuz için teşekkür ederim. Oyunun mobile çıkması hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.
İyi günler, iyi forumlar dilerim.