Apex Legends Sistem Gereksinimleri

WheeZeTR

Live together, die alone.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1549972230502.png

1549975184709.png

Apex Legends Sistem Gereksinimleri

Öncelikle hepinize selamlar değerli forum üyeleri. Bugün sizlere "Apex Legends" oyununun sistem gereksinimlerini göstereceğim, umarım işinize yarar. Haydi konumuza geçelim.

Apex Legends Nedir?

Apex Legends, daha yepyeni çıkmış olup oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Apex Legends Respawn Entertainment tarafından 5 Şubat tarihinde piyasaya sürüldü. Oyuna başlamadan önce bir karakter seçiyorsunuz ve her karakterin farklı bir özelliği var karakterinizi seçtikten sonra diğer Battle Royale oyunlarındaki gibi havadan haritaya doğru geliyorsunuz ve istediğiniz zaman atlayıp etraftan silah vs. bularak oyunda birinci olmaya çalışıyorsunuz. Bu oyun son yıllarda çok fazla popüler olan Battle Royale üzerinedir. Bu oyun PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları üzerinden oynanabiliyor, ücretsiz bir şekilde. Oyunun grafikleri gayet iyi ve oynanış olarak hızlı bir oyun. Ayrıca oyunun yakın zamanda Mobile versiyonunun da gelmesi bekleniyor. Bu oyun bir rekora imza attı 3 günde 10 Milyon oyuncuya ulaştı, 1 haftada 25 Milyon oyuncuya ulaştı.

Apex Legends Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
İşlemci: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730
Ekran Kartı RAM: 1 GB
Sabit Disk: Bilgisayarınızda en az 22 GB boş alan olmalı.

Apex Legends Tercih Edilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
İşlemci: Intel i5 3570K ya da equivalent
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
Ekran Kartı RAM: 8 GB
Sabit Disk: Bilgisayarınızda en az 22 GB boş alan olmalı.

1549974986846.png

Evet, sevgili forum vatandaşları bir konumuzun daha sonuna geldik. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İşinize yaradıysa beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın. İyi günler, iyi forumlar! :)

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bilmiyorum, gittiğim her internet kafeye gelmiş bu oyun. buna bakarak oyunun kitlesi ne hale gelecek önce ona karar vermek lazım oynamaya başlamadan önce. zira, benim gibi çabuk tilt olan biriyseniz çok pişman olabilirsiniz. biraz zaman geçsin, sonra girişin oyuna.