Aphelion Network [1.8] | FACTİON | SKYBLOCK | GADGETLAR | YEPYENİ SİSTEMLER! | YENİ KONU AÇILACAK |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Neden Aphelion? Çünkü Aphelion, elit olarak tasarlanmış, alışılmışlardan uzak, tamamen göz zevkinize uygun ve farklı sistemlere sahip bir sunucudur. Dil bilgisi kurallarına dikkate alınarak ve daha önceki sunucu tecrübelerinin üzerine dayandırılarak hazırlanmış bir sunucudur. Tabii en büyük özelliği ise adil ve ilgili bir yönetim ekibine sahip olmasıdır. Aphelion, eşsiz bir faction deneyimi yaşatacak bir sunucudur.

Hosting: Batihost
RAM: 3GB
Slot: 50
Sürüm: 1.8 - 1.9
Lokasyon: Türkiye[İstanbul]
İşlemci: Intel Xeon CPU E5-2420 0 1.90GHz
Web Sitesi: www.AphelionMC.com
Sunucu IP: Play.AphelionMC.com

byRandy1
[Yönetici]

[Gelişmiş Lonca Eklentisi]
Klasik Factions'a son! Yoksa siz Türk yapımı olan SuperGuilds'i bilmiyor musunuz?:
Buraya tıklayarak Spigot sayfasına,
Buraya tıklayarak ise forum konusuna gidebilirsiniz!

[Easter Egg'ler]
Küçük detaylara dikkat ederek büyük ödüller kazandırabilecek onlarca Easter Egg'ler!

[Boss Marketi]
Boss Marketi sistemi ile Boss Guldan'ı öldürdüğünüzde çıkan parçacıkla alışveriş yapabilirsiniz!

[Anında Yenileme]
Lapiste ve hammaddede kırdığınız bloklar 5 saniye sonra kendini yeniler!

[Etkinlikler]
Her gün sunucuda çeşitli etkinlikler yapılmakta!

[Özel Market]
Marketten daha hızlı alışveriş yapabilmek için alacağınız miktarı sohbet penceresine yazın!

[Madenci Ewker]
Özel aletleri sayesinde blok kırarken özel ödüllerle karşılaşabilirsiniz!

[Meslekler]
Birbirinden farklı,yepyeni meslekler!

[Kasalar]
6 farklı kasa!

[Boss]
Guldan'ı yenmek herkesin harcı değil! Elbet her kahramanın da bir müfakatı olacaktır!

[Orman Köyü]
Sıradan orman doğuş noktalarının dışında, Orman Köyü. Üstelik küçük bir marketi de bulunmakta!

Son düzenleme:

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucuya benziyor, başarılar.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım siteden kayıt olunmuyor.
Hocam kayıtların işlenmesi 5-10 dakikayı buluyor. Bu sorunun sebebini arıyorum, en kısa sürede çözülecek.

Ek olarak: Şu an bakımdayız. Yaklaşık 45dkya sunucu tekrar online olacak.

Sunucu tekrar aktif!

play.aphelionmc.com

Tinerfight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
siteye kayıt oldum fakat 5 dakika geçmesine rağmen hala 5-10 dakika bekle diyor.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Orman köylerini de konuya resim olarak dahil etseniz çok daha iyi olurdu. Sistemlerde farklı sadece 2 şey gördüm. Yapılar 2 iyi, 3 kötü, 2 iyi, 3 kötü, 1 iyi diye gidiyor. Geliştirilmeli. O kadar şaheser bir şey göremedim.

Andulkaa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server güzel. Söylenecek başak bir şey yok. Başarılarının devamını dilerim. -Melis

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Garip... İlk defa bir server sevdim.
Ama eleştirmeden edemeyeceğim;
- Lapisi kaldırın,
- Ya da konudaki Re-New yazsını değiştirin. Gülesim geliyor. :(
Konu tasarımı sayesinde sıradan özellikler daha hoş durmuş.
başarılar

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orman köylerini de konuya resim olarak dahil etseniz çok daha iyi olurdu. Sistemlerde farklı sadece 2 şey gördüm. Yapılar 2 iyi, 3 kötü, 2 iyi, 3 kötü, 1 iyi diye gidiyor. Geliştirilmeli. O kadar şaheser bir şey göremedim.
Yorumunuz için teşekkür ediyorum, görüşünüzü dikkate alacağız. Sormak istiyorum, kötü bulduğunuz sistemleri/yapıları yorum aracılığıyla bildirir misiniz? İyileştirmeye çalışacağım.

Sunucu her ne kadar lapisli olsa da güzele benziyor , başarılar :)
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Lapis'i yakında kaldırmayı düşünmüyor değilim açıkçası :)
Server güzel. Söylenecek başak bir şey yok. Başarılarının devamını dilerim. -Melis
Çok teşekkürler :)
ordan lapis ve hammaddeyi çıkaralım. Başarılar
Lapis ve hammaddeyi çıkaralım derken yapısal olarak kötü olduğunu mu söylüyorsunuz?
Garip... İlk defa bir server sevdim.
Ama eleştirmeden edemeyeceğim;
- Lapisi kaldırın,
- Ya da konudaki Re-New yazsını değiştirin. Gülesim geliyor. :(
Konu tasarımı sayesinde sıradan özellikler daha hoş durmuş.
başarılar
Re-New değiştirildi, lapisi kaldırmayı düşünüyorum ayrıca değerli yorumunuz için teşekkür eder, sevebileceğiniz bir proje ise bundan çok mutluluk duyarım :) Daha farklı sistemler ekleyeceğiz sunucuya :)

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için teşekkür ediyorum, görüşünüzü dikkate alacağız. Sormak istiyorum, kötü bulduğunuz sistemleri/yapıları yorum aracılığıyla bildirir misiniz? İyileştirmeye çalışacağım.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Lapis'i yakında kaldırmayı düşünmüyor değilim açıkçası :)

Çok teşekkürler :)

Lapis ve hammaddeyi çıkaralım derken yapısal olarak kötü olduğunu mu söylüyorsunuz?

Re-New değiştirildi, lapisi kaldırmayı düşünüyorum ayrıca değerli yorumunuz için teşekkür eder, sevebileceğiniz bir proje ise bundan çok mutluluk duyarım :) Daha farklı sistemler ekleyeceğiz sunucuya :)
hayır lapis ve hammaddeyi silin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...