Arcenia Hırsız Polis samp.arcenia.com

berkbeko1978

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arcenia Hırsız Polis - "Korku, mantıktan daha kuvvetlidir."

AHTwgFi.png

oO78qq.png

Arcenia hakkında;
Öncelikle belirtmek isterim ki; Arcenia ismiyle açılan tüm sunucular "Arcenia Game Network" sponsorluğunda açılmaktadır, bir önceki açılan sunucuların sponsorluğu sonlandırılmış, bizimle alakası olmayan sunuculardır. Arcenia HP olarak tüm oyunculara kaliteli bir oyun ortamı sağlamak için kurulduk. Eşsiz ve lezzetli sistemlerimiz ile SA:MP platformuna adım atmış bulunmaktayız. Arcenia HP yönetim ekibi olarak; adaleti ve saygıyı ön planda tuttuk. Tüm oyuncularımıza adaletli ve saygılı davranmayı amaçlayarak sunucuda ilk düzeni kurmuş olduk. Arcenia HP olarak; ilk başta saygılı, samimi, arkadaş dolu, adaletli ve son olarak kaliteli bir sunucu olmayı hedefliyoruz, umarım ki sizler sayesinde tüm hedeflerimize adım atmak yerine koşuyor olacağız.

Sizlerden beklentimiz ve eşitsizlik;
Siz değerli oyuncularımızdan beklentimizi yüksek tutuyoruz. Umuyoruz ki sizlerde emeğimizin karşılığını vereceğinizden eminiz. Arcenia HP'de "pay to win" yerine "eşit" oyuncular bulunuyor. Yani şöyle sanmayın; "VIP alan sunucudan yasaklanamaz, VIP alan hapis yemez." Arcenia HP olarak tüm oyuncularımızı eşit tutuyor, adaletli bir ortam sağlıyoruz. VIP alan oyuncular sadece soydukları yerden 5-10 bin fazla almakta ve polis tarafından yediği hapislerin saniyesi 15-20 saniye azdır.

Z9dYOo.png

Yönetim ekibimiz;
Arcenia HP olarak yönetim ekibimizdeki kişileri, her sunucunun yaptığı gibi; "skor kas, aktif ol" şeklinde almayıp, başvuru formu ile denetimden geçmiş seçilmiş kişileri almaktayız. Yönetim ekibimizi incelemek isteyenler aşağıdaki listeyi gözden geçirebilir.

• Kurucu:

@IExlusive

• Sahip Vekili:

BerkRG

Fearless

• PawnCoder:

BerkRG

• Admin Ekibi Sorumlusu

BerkRG

Fearless

RoYaL_MaStEr

• Genel Yetkili

BerkRG

Sunucu bilgileri;
Sunucu bakımda olup, kendimize ait olan VDS'nin altyapısı hazırlanmaktadır. Tüm oyuncularımızın kafalarındaki soruları yanıtlamak, sohbet & muhabbet için TeamSpeak3 adresimizi aktif ettik. Sunucu hakkındaki güncel haberler konu altından bildirilecektir. Bazıları; "Forumsuz sunucu mu olur ya?" diyecektir ki bizde cevabımızı verelim; "Forum için hosting hazırlanıyor, ileriki zamanlarda forumu aktif etmeyi planlıyoruz." Sunucudaki sistemleri konuya ekleme gereği duymadık, konuya atılan yorumlara göre ilerki zamanlarda ekleyebiliriz. Sunucu hakkındaki bilgileri aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

• Sunucu IP Adresi: " 176.9.80.219:7777 "
• TeamSpeak3 IP Adresi:" ts.arcenia.com "

• Forum:"samp.arcenia.com "

"Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum."