Arkadaşlar Birkaç Şey Söyleyeceğim Forumdan Ayrılıyorum Umarım Sizde Bu Hataya Düşmezsiniz.

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bilenler Vardır Belki 2-3 Gün Önce Editördüm Bizim Bir Skype Grubumuz Vardı Editörler Olarak Ve Orda Paylaştığımız Konular Hakkında Tartışıyorduk her şey Çok Güzeldi Fakat Birgün Skype Grubumuzda Biraz Eğlence Neşe Olsun Diye Hey Ho Yazdım tabii ki Bunu Yazmamın Üzerine Beyinsiz özür dilerim Lakabı Aldım Bende Haklı Olarak Fen Lisesinde Okuduğumu Söyledim Ve Sonuç Hem Editörlükten Bu Sebepten Atıldım Hemde Fen Lisesinde Okuyanların Salak Olduğunu Anladım (bu sadece onlara göre böyle)Sonuçta Bizde İyi Bir Puan Alarak Fen Lisesine Giriyoruz Demekki Bende Zeka Var Ayrıca 2 Hey Ho Yazmakla özür dilerimda Olunmuyor Emin Olsunlar Saygısızlık Etmek İstemiyorum Ama Zekam Konusunda Şüpheye Düşmesinler Ve Forumdaki Yöneticiler Böyleyken Sadece Hey Ho Yazmamla Afedersiniz özür dilerim Olduğumu Söyleyen Kişiler Tarafından Editörlükten Atıldım Anladım Ki Boşuna Emek Harcamışım Tekno51 Yani Mehmet Abiyede O Kadar Söylemiştim Abi Moderatör Olmak İçin Ne Yapmam Lazım Demiştim Çünkü Forumda Bir Yerim Olsun Bir Katkım Olsun İstemiştim Ve İsteyince Olanlar özür dilerim Olduk 2 Hey Ho Yüzünden + Editörlükten Atıldım Ve Şimdide Ayrılıyorum Gerçi Bu Ayrılışımı Onlar Takmazlar Bile Ama Yazdıklarımı Silerler Hemen Kaldırırlar Konumu Eğer Kaldırmazlarsa Size Ders Olsun Arkadaşlar Asla Böyle bir şey Yapmayın Yoksa 2 Hey Ho Yazınca Atılırsınız.

Yazan:HEY HO

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Yönetim daha doğrusu içerin editörleri grubunuz :) ' da ki sana geri zekalı diyen kim 2. Mehmet candır , arkasında birçok sebeb vardır. :D Fen lise sini kolay kazanmıyorsun ama gülüp geçiceksin hayatı basitleştir az Free olacaksın :D ben de ünv okuyorum diyip egolukmu yapayım yani :D ve hiç kimse boşuna emek harcamaz ve 2 Hey HO lafına da atılmazsın öyle olsa Mehmet çoktan beni süresiz uzaklaştırmıştı.

Ve skype deki bir durumu foruma getirmek de aşırı gereksiz.

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1. Yönetim daha doğrusu içerin editörleri grubunuz :) ' da ki sana geri zekalı diyen kim 2. Mehmet candır , arkasında birçok sebeb vardır. :D Fen lise sini kolay kazanmıyorsun ama gülüp geçiceksin hayatı basitleştir az Free olacaksın :D ben de ünv okuyorum diyip egolukmu yapayım yani :D ve hiç kimse boşuna emek harcamaz ve 2 Hey HO lafına da atılmazsın öyle olsa Mehmet çoktan beni süresiz uzaklaştırmıştı.

Ve skype deki bir durumu foruma getirmek de aşırı gereksiz.

Atıldım :D

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banlasınlar olum sadece minecraft forumu bumu? birsürü forum var onlara gideriz :p
Forumun Yöneticlerinin egoları sizden daha yerde merak etmeyin eğer tavanda olsaydı çoktan çoluk çocuk dinlemez. Sizleri forumda rezil etmişlerdi.[DOUBLEPOST=1439468329,1439468268][/DOUBLEPOST]
arkasında başka sebebler vardır ve neden sen örnegin neden @MrYaman değil veya @BurnerTroll değilde sizler :S

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Forumun Yöneticlerinin egoları sizden daha yerde merak etmeyin eğer tavanda olsaydı çoktan çoluk çocuk dinlemez. Sizleri forumda rezil etmişlerdi.

Bydemir olayı bilmeden konuşuyorsun eğer başka bir sebep olsa söylerlerdi
fende okuyorum dedim ve 10 tane mesaj gördüm atılmıştım[DOUBLEPOST=1439468388,1439468349][/DOUBLEPOST]
Forumun Yöneticlerinin egoları sizden daha yerde merak etmeyin eğer tavanda olsaydı çoktan çoluk çocuk dinlemez. Sizleri forumda rezil etmişlerdi.[DOUBLEPOST=1439468329,1439468268][/DOUBLEPOST]
arkasında başka sebebler vardır ve neden sen örnegin neden @MrYaman değil veya @BurnerTroll değilde sizler :S

Neden ben işte dedim ya Hey Ho yazdım Arkasında Başka Sebep Olsa Söylerlerdi[DOUBLEPOST=1439468437][/DOUBLEPOST]Artık Gönderilerle Uğraşamıyacağım Güle Güle.Ayrıca Bunlarla Mehmet Abinin Alakası Yok.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Yahu Anlamadığım Şey Bir Yetki Almaya Neden BU Kadar Uğraşıyorsunuz Başınız Göğemi Eriyor Anlamıyorum Foruma Katkınız Olunca Ne Olacak Boş Yere Uğraşıp Zaman Harcamayın Gidin Bir İşte Çalışın Para Kazanın Boş Yere Ego İçin Yetki Almaya Değmez

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yahu Anlamadığım Şey Bir Yetki Almaya Neden BU Kadar Uğraşıyorsunuz Başınız Göğemi Eriyor Anlamıyorum Foruma Katkınız Olunca Ne Olacak Boş Yere Uğraşıp Zaman Harcamayın Gidin Bir İşte Çalışın Para Kazanın Boş Yere Ego İçin Yetki Almaya Değmez

ego için değildi emin ol ayrıca gerçekten bundan sonra güvenmediğim kendi çıkarım olmadığı yere emek vermicem

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak sana şunu diyeyim.

Mehmet @Tekno51 dünya değişse karakter hakkında en son değişecek kişidir. (bu ) bir yalaklık değil Mehmetle benim samimiyetimi bilen bilir. Ki ben Vip olmadan yani normal üye iken mehmetle yine de çok samimiydik. Senin mehmet hakkında buraya yazdıklarına gram iltimaz etmem. 2. Bağ Bahçe Bostan Haber alınamaz o sebebsiz olandan diye bir söz vardır. Sen hatta yapmışsındır mehmet kalbini kırmamak için bir şey dememiştir. Bunu bahane edip atmıştır gibi gibi. Ama bir yerde asla tek kişilik suç olmaz bunu unutma. Fen lisesinde okumada önemli değil yani Fen lisesinde okuyup gram insanlık davranış yoksulları var. Meslek lisesinde daha zeki insani duygular olarak insan var.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
ego için değildi emin ol ayrıca gerçekten bundan sonra güvenmediğim kendi çıkarım olmadığı yere emek vermicem
Anlamadığım Şey Siz Ne Kazanacaksınız Bu İçerik Yöneticileri İçin Diyorum Foruma Katkınız Olunca Ne Olacak Haftada 10 - 20 Konu Açınca Herkes Size Dua Falanmı Edecek Tamamen Gereksiz Bir Rütbe Mod Olsan Bile Bir Amacın Yok Hayrına Raporlara Bak Falan Zaman Israfı

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hey ho yazdın diye niye atalım arkadaşım seni. Niye atıldın az kendinde suç ara, aklını kullan biraz. Ayrıca gruptaki çoğu kişi fen yada yüksek puanlı liselerde okuyor yada okudu ama kimsede gidip bunun zeka belirtisi olduğunu savunmuyor, savunmakta salaklıktır zaten. Türkiye'nin zekaya değil ezbere bakan eğitim sistemiyle övünmeye çalışıyorsun bilgin olsun. Güle güle ne diyelim.