Armada - Ernest Cline ve Diğer Kitap Önerileri (Tanıtım değil.)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
129277

129278

Merhaba değerli forumdaşlar! Bu konuyu açma sebeblerim almayı düşündüğüm bir bilim kurgu kitabı ve diğer kitap önerileri hakkında tartışmak. Konuya giriş yapıyoruz...

Eve dönüşte kitaplarla, müziklerle vb. ilgimi çeken şeylerle dolu bir yere uğradım. Zamanım kısıtlı olduğundan dolayı kalan vaktimi hızlı bir şekilde kitapları inceleyerek geçirdim.

Bilim kurgu raflarında bulunan kitapların arasında en çok konu başlığına ismini yazdığım kitap ilgimi çekti. Kitabın arka kısmını biraz okudum ardından kitaba olan merakım ve ilgim bir nebze daha arttı.

Sorulara geçmek gerekirse, kitap hakkında detaylı bir bilgiyi dakikalar içerisinde bulmak çok kolay ama ben bir de bu kitabı okuyup bitirmiş Forum Gamer kullanıcılarına sormak istiyorum; kitap hakkındaki görüşleriniz nelerdir, okumalı mıyım?

Yorum atmak için kitabı okumuş olmanız gerekmiyor, kitabın kapağına bakaraktan da bir şeyler söyleyebilirsiniz ^_^. Ayrıca önereceğiniz herhangi bir tür de başka bir kitap var ise lütfen çekinmeden yorumlarda belirtin.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bu kitabı okumadım ancak okuduğum yüzlerce kitap arasından en beğendiğim sherlock holmes serisi olmuştu, kütüphanemin en üst rafında durmaya hak kazanmıştı, tavsiye ederim.

129337

Thurster

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kitabı okumadım fakat Şenol Ceviz'in 2 Romanı var. Yeraltından Günyüzüne ve New-york Düşerken bu kitapları okumanı tavsiye ederim. Sürükleyicidir.​

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bu kitabı okumadım ancak okuduğum yüzlerce kitap arasından en beğendiğim sherlock holmes serisi olmuştu, kütüphanemin en üst rafında durmaya hak kazanmıştı, tavsiye ederim.

Sherlock Holmes serisini çok seviyor olmalısınız. İlerleyen zamanlarda bende başlamayı düşünüyorum. :cay:

Kitabı okumadım fakat Şenol Ceviz'in 2 Romanı var. Yeraltından Günyüzüne ve New-york Düşerken bu kitapları okumanı tavsiye ederim. Sürükleyicidir.​
Tavsiyelerin için teşekkürler. :şapka:

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benim önerim Harry Potter serisidir. Cidden kitap okumayı sevmeyen ben, heyecanlı bir şekilde o seriyi okudum.

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
uzun zamandır kitap okumadım ama en çok sevdiğim açlık oyunları ve uyumsuz serisi olmuştu bunun dışında aşağıdaki kitapları okumanı öneririm. Otomatik portakal ve bulantı kitabı/filmi herkese uygun olmayabilir
130093
130096
130097
130098
130099
130100

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Rick Riordan'ın Percy Jackson adında bir kitap serisi var. Gerçekten eğer konusunu falan araştırırsan seveceğini düşünüyorum. Kitaptaki tek sıkıntı az da olsa çocuksu bir kitap olması. Onun dışında efsanedir.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Franz Kafka Şato & Dava & Das Kapital gibi kitapları okumanı şiddetle tavsiye edebilirim.