ArmyGamings HungerGames hg.ArmyGamings.net

wLood

Yepyeni Sunucu Çok Yakında @2016
En iyi cevaplar
0

SUNUCU BİLGİLERİMİZ
IP: hg.ArmyGamings.net
Serverin Oynanis Surumu:
1.7.x - 1.8.x
Sunucu kapasitesi: 75
Sunucu RAM: 4GB
Sunucu Sürümü : Beta v1
NOT: Betada Hiçbir Silinme Olmayacaktır Sadece Bugları ve Eksiklikleri Gidermek Içindir!

Sunucu Özeti

1. Kalite , Profesyonellik

Sunucumuz %100 profesyonelce hazırlanmıştır , sunucuda pek az bulunmasıyla birlikte bunları sizinle gidereceğimize inanıyorum.

2. Performans , Lag

Sunucumuz en aza indirilmiş Lag sorunu ile birlikte %100 Performansa sahiptir , Sunucumuz BATIHOST'TA barınmaktadır , herhangi bir lag durumunda gerekli yapılandırmalar , yükseltilmeler yapılarak bu lag oranı en aza indirilecektir.

3. Kaliteli Haritalar , Kaliteli Deathmatch Sistemleri ve Haritası

Haritalarımız 7 adettir şu an daha fazla eklenebilir!

Deathmatch arenamız %100 kendi yapımımız ve büyük bir arenadır!

4. Kitini Seç , Takımını Belirle , Düşmanlarını Yok Et , Birinci Ol!

Serverimizde 43 adet kit bulunmaktadır ve bu kitlere eklemeler olacaktır elbette. Kitlerin hazırlanışında kitlerin stratejileri ve oynanışları çok dikkate alınmıştır. Hiçbir kit çok iyi değildir , ve her kiti kesebilecek en az 1 kit bulunmaktadır .
Örneğin hadesi alabilecek bazı kitler : Pastacı , Kralokçu , hayalet , ninja, kurabiyecanavarı .. vb

Sunucumuzdaki 20 kit ücretsiz olarak oynanabilir:

Ucretli kitleri oyun kazanarak , vip-tekkit satın alarak ve kredi yoluyla alabilirsiniz (eventler dışında).

5. Takımınla Kafa Kafaya Ver , Çoklu Düşman Gruplarını EZ!

Sunucuda takım olma mevcuttur. Takım olarak düşman gruplarını daha hızlı ez ve takımınla birinci gel . Unutma kendini cesur sanıp tüm oyunculara düşman olmaktansa takım olarak tüm düşmanları ezmek daha kolaydır!

6. Gorevleri Tamamla , Kredilerini Çoğalt!

Sunucumuzda görev sistemi mevcuttur , şuanda 3 çeşit görev ve tam olarak 15 adet görev bulunmaktadır!
Bu Görev Çeşitleri Aşağıda Mevcuttur!

6. Oyuncu Öldürerek Level Atla ve Özel Rütbelere Eriş!

Oyuncu öldürerek her oyuncu için 1 level atlayabilirsin , 1000 Level olduğunuzda 1 Hafta VEZIR , 2000 Level olduğunuzda 2 Hafta Kral , 3000 Level Olduğunuzda 3 Hafta Imparator , 4000 Level Olduğunuzda 1 Ay Imparator Olabilirsiniz. (TUM RUTBELERDE TÜM KİTLER UCRETSİZDİR)

7. Oyundaki Arkadaşlarınıza Sponsor Olarak Onlara Destek Olabilirsiniz!

Izleyiciyken oyundaki arkadaşlarınıza sponsor olarak onlara item , efekt yardımında bulunabilirsiniz.

8.Profil

Oyundaki durumunu incelemek için profiline bakabilirsin ya da başka oyuncuların profiline bakman mümkün.

9. Ticket
Oyundaki hileleri , bugları , isteklerini , yardım amaçlı bildirimlerini /ticket komutuyla bize ilet , en yakın zamanda çözüp sana geri dönelim.

Ticketinizde kategoriyi seçtikten sonra;

Mesajınızı yazıyorsunuz ve ticketiniz açılmış oluyor;

Ticketinizi istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz;

Eğer cevap gelirse ödül kazanabilirsiniz (buglarda çözüm üretilirse ödül verilir , hilelerde oyuncu hilesi videoda belli ise ödül verilir)

ve son olarak ticketinizi silerek yeni bir ticket açabilirsiniz;

Not: Hile ticketlerinde kesinlikle video ss'i bulundurunuz , küfür sslerini hile ticketlerinden atabilirsiniz.

10. VIP - TEKKIT

Sunucumuzdan VIP ya da TEKKIT alarak bize destek olabilir ve daha keyifli bir oyunun tadını cıkarabilirsiniz.
Fiyatlar;

Özellikler ;
VIP => Tüm kitler ücretsiz , renkli yazı yazabilme , lobide vipfly kullanma şansı.
TEKKIT => Istediği 1 Kit Ücretsiz , renkli yazı yazabilme , lobide vipfly kullanma şansı.

Event : Sunucuda 26.03.2016-27.03.2016 Arası Tüm Kitler Ucretsizdir!

Yetkililer ;

Kurucu => Salih Yanbal (Reous) Skype => Smakoe-AG

Rehber Alım Formu;

Yaşınız(15 Yaş Sınır);
Minecraft Tecrübeniz;
Rehberlik Tecrübeniz;
Hungergames Tecrübeniz;
Kendinizi Kısaca Tanıtın;

Son düzenleme:

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
Sizin Yapıcağnız Serverin.
Adam Gözünüzün Önünde Hack Beni Öldürüyor.
SS atıyorum Video atıyorum bir şey Olmuyor Daha :qweqwe Yazıyor
--------------------

Benim Sizden Umudum Vardı...

wLood

En iyi cevaplar
0

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuya gereken ilgi gosterilmiş başarılı sunucu, tebrikler.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Reklamcı alan kalitesiz bir SG sunucusu. Ne beklersiniz ki.

wLood

En iyi cevaplar
0
Öyle mi ? Buna ne diyeceksin?
ben ona sunucularda reklam yap demiyorum , reklama çık diyorum ? nerde çıktığı beni ya da seni pek ilgilendirmez diye düşünüyorum ? klasik bir pvp sunucusuna sahipsin ve burda benim sucunuma klasik survivalgames diyorsun ?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Size DDOS atsak haklıyız. Sunucunuz kalitesiz ve kötü diye sunucumuzda reklam yapamazsınız. Oyuncularınıza sahip çıkın, emek hırsızları. Ayrıca senin oyuncuların daha forumlarda reklam yapmayı bilmiyorsa "klasik SG" bi' gözden geçirmeni tavsiye ederim.

wLood

En iyi cevaplar
0
Size DDOS atsak haklıyız. Sunucunuz kalitesiz ve kötü diye sunucumuzda reklam yapamazsınız. Oyuncularınıza sahip çıkın, emek hırsızları. Ayrıca senin oyuncuların daha forumlarda reklam yapmayı bilmiyorsa "klasik SG" bi' gözden geçirmeni tavsiye ederim.
emek hırsızları derken ? forumlarda reklam yapmayı bilmiyorlarsa bunları onlara öğretebilirsin ? sunucum tamamen batıhost karantinası altındadır buyur ddos atabilirsin bekliyorum :) ama sonuçlarını katlanacağın işler yapmanı tavsiye ederim , konumu kötülemeye hakkın yok senin klasik SG olarak adlandırmandaki amacı anlamıyorum ? sen burda benim sunucuma laf ederek zaten emeğime laf etmiş oluyorsun , kullandıgım hazır plugin sayısı maximum 15-20 gerisi kendi kodlarım altında yapılmıştır.