AROKS ONLINE | 1.8 1.18.X AKTIF! | Mmorpg Skyblock Faction Survival Skywars Bedwars! PLAY.AROKS.NET

AroksOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.aroks.net
Oyun Sürümü
1.8 - 1.18.x
Sunucu Slotu
2022
Sunucu Türü
Faction, Skyblock, OP Skyblock, TekSkyblock, Survival, MMORPG
aroksonline.jpg

Son düzenleme:

AroksOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her zamanki bildigimiz metin 2 tarzı bi servermi
Metin2, Albion Online, Guild Wars2, vb.
birçok oyunun sistemlerini kullanıcı yorumlarıyla birlikte iyileştirerek 1.15.2 Minecraft'ına entegre ettik. Metin2'den bir şeyler söylemem gerekirse efsun oranlarının rastgele gelişini söyleyebilirim.
Bkz: Oyunun en son eşyası olan Lanetli Alev Kralının Kılıcı 70-90 aralığında bir saldırı hasarı veriyor.

Yani evet Metin2 tarzı bir sunucu olduğunu söyleyebiliriz, fakat estetiklik açısından çok daha iyi bir konumda. Ayrıca oldukça kullanıcı dostu.

KutsalCivciv

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Metin2, Albion Online, Guild Wars2, vb.
birçok oyunun sistemlerini kullanıcı yorumlarıyla birlikte iyileştirerek 1.15.2 Minecraft'ına entegre ettik. Metin2'den bir şeyler söylemem gerekirse efsun oranlarının rastgele gelişini söyleyebilirim.
Bkz: Oyunun en son eşyası olan Lanetli Alev Kralının Kılıcı 70-90 aralığında bir saldırı hasarı veriyor.

Yani evet Metin2 tarzı bir sunucu olduğunu söyleyebiliriz, fakat estetiklik açısından çok daha iyi bir konumda. Ayrıca oldukça kullanıcı dostu.

Pekala umarım zorlu ve vakitin nasıl gectigini anlamıcamız bi eylence olur

AroksOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pekala umarım zorlu ve vakitin nasıl gectigini anlamıcamız bi eylence olur
Gerçek bir MMO tadında olması zaten asıl amaçlarımızdan biri. Fakat Minecraft'ın imkanlarıyla sizi çok fazla zorlayacağımızı zannetmiyorum.. Elbette size o hazzı yaşatmak için uğraşıyoruz ama birebir zorlukta bir MMO'nun minecraft için sıkıcı olacağı kanaatindeyim.

- Sunucuda bulunan Avalon patronları 3 günde bir geliyor ve en az 5 kişiyle alt edeceğiniz güçteler. Bu yaratıklar için düşünürsek tatlı bir zorluluğu var diyebilirim. Ama başlangıç zindanları için aynı şeyi söyleyemem insanların bıkmaması adına seviyeli bir zorluk sizi bekliyor olacak.

coldfirefusion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hiç MMO serverlerde oynamadım ama sizin sunucu ilgimi çekti bi uğrayacağım

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.17.1 sürümü stabil olmayan bir sürüm alternatifler eklenir umarım fps açısından konuşuyorum

AroksOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.17.1 sürümü stabil olmayan bir sürüm alternatifler eklenir umarım fps açısından konuşuyorum
Ekip arkadaşlarım bu konu üstünde çalışıyorlar, tahminlerine göre en kötü 1.15.x sürümüne kadar çekebilirler. Fakat önceliğimiz sürümler arasında çıkabilecek sorunları ortadan kaldırmak.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya dair herhangi bir görsel var mı acaba? Göremedim çünkü.

AroksOnline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya dair herhangi bir görsel var mı acaba? Göremedim çünkü.
Geç cevap vererek özür diliyorum, askeri okul için girdiğim mülakatlar ve sunucudaki temponun artışı yüzünden konuyu incelemek aklıma çıkmış.. Sunucunun fotoğraflarını discord adresimizde bulabilirsin. dc.gg/aroks