Arsen Projects - Nitelikli Mimar Aranıyor !

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
image0 (1).jpg

Merhabalar Forum Gamer Sakinleri.Bu defa konuyu fazla uzatmayacağım.

Satış Ekibimiz için Satışı yapılabilecek kadar iyi buildler yapan
4 Adet Mimar arıyoruz. Bu mimarlardan ise
beklentilerimiz başlıca;Güzel işler çıkarması,Küfürlü/argo kelime konuşmaması,
yöneticilerin söylediği şeyleri yapması ve buna benzer şeyler.
Eğer Sizde bir mimarsanız şansınızı deneyebilirsiniz

İletişim
Tıkla ve Discorda Işınlan.
Ulaşamadıysan Yetkili Discord
Arda#9115​

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hem emir-komuta zincirinin en altına koyup hem de yaptığı şeylerden aracı adıyla tonla para kazanacaksınız, hem de laf dinleyip dinlememesine, küfür edip etmemesine vs. karışacaksınız öyle mi? Aklı olan bulaşmaz, başarılar..

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Hem emir-komuta zincirinin en altına koyup hem de yaptığı şeylerden aracı adıyla tonla para kazanacaksınız, hem de laf dinleyip dinlememesine, küfür edip etmemesine vs. karışacaksınız öyle mi? Aklı olan bulaşmaz, başarılar..
Ekip içerisinde yöneticide olsa bende olsam küfür edemez. Ayrıca tonla parra kazanacağız diye bir şey yok bizim eklenti paketlerimiz için harita yapacak ve paranın içerisinden Ekip Kurucuları olarak ekibe forumlarda flama almak için sadece %20 sini alacağız gerisini mimar ve eklenti paketinin yapımcısı bölüşecek. Ayrıca vds'i biz sağlıyoruz.

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Umarım Anlatabilmişimdir.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Katılıyorum..

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
ben pek yorum yapmayacağım fakat yine de şunu söylemek istiyorum. arsen projectsten hemen önce bir ekipleri vardı ve bende katıldım. katıldığım gün ekipten bezdirdiler beni. ekip içinde kavga durmuyordu. daha sonra kavga durdu biri ayrıldı falan sonra geri gelmiş sanırım dcyi vermiş Vantoxic sonra buda çalmış patlatmış falan tadaaa arsen projects çıktı

Vantoxic

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
ben pek yorum yapmayacağım fakat yine de şunu söylemek istiyorum. arsen projectsten hemen önce bir ekipleri vardı ve bende katıldım. katıldığım gün ekipten bezdirdiler beni. ekip içinde kavga durmuyordu. daha sonra kavga durdu biri ayrıldı falan sonra geri gelmiş sanırım dcyi vermiş Vantoxic sonra buda çalmış patlatmış falan tadaaa arsen projects çıktı
Doğrudur. Jotheyc ( Emirhan Şahin ) Tarafından discordumuz çalındı. Sen çalınan discordda yetkiliydin. Ancak artık ekip içerisinde kavga yok ciddilik hakim.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Doğrudur. Jotheyc ( Emirhan Şahin ) Tarafından discordumuz çalındı. Sen çalınan discordda yetkiliydin. Ancak artık ekip içerisinde kavga yok ciddilik hakim.
Tekrar girip bakmadım ki sunucunuza girer girmez "eğer konu tasarımı yaparsan seni ekibe alırız" diye yazdılar bana dmden fakat ben sormadım bile daha girmeyi. sorun sende değil de ekiptekilerde bence biraz.