Yardım askyblock köylü sorunu

Zatines

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
merhabalar ASkyBlock dünyasında köylü oluşturabiliyorum (köylü yumurtası) fakat köylüye sağ tıklayınca her hangi bi menü yada herhangi bişi gelmiyor neyapabilirim?

na2000

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
22
Ruh hali
Muhtemelen bir plugin köylülerle takası engelliyordur. O plugini bulup silmek ya da plugin'in dosyasından köylü takasını aktif etmek sorunu çözecektir.
Peki hangi plugin engelliyordur? Diye soracaksın muhtemelen, üzgünüm ben skripterım fazla plugin bilgim yok.
O yüzden hangi pluginden kaynaklanıyordur bilmiyorum.
Ayrıca sadece ASkyBlock dünyasında mı köylü çalışmıyor? Yoksa hiçbir yerde mi çalışmıyor?

Zatines

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Muhtemelen bir plugin köylülerle takası engelliyordur. O plugini bulup silmek ya da plugin'in dosyasından köylü takasını aktif etmek sorunu çözecektir.
Peki hangi plugin engelliyordur? Diye soracaksın muhtemelen, üzgünüm ben skripterım fazla plugin bilgim yok.
O yüzden hangi pluginden kaynaklanıyordur bilmiyorum.
Ayrıca sadece ASkyBlock dünyasında mı köylü çalışmıyor? Yoksa hiçbir yerde mi çalışmıyor?
sadece AskyBlock

celikbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhabalar ASkyBlock dünyasında köylü oluşturabiliyorum (köylü yumurtası) fakat köylüye sağ tıklayınca her hangi bi menü yada herhangi bişi gelmiyor neyapabilirim?
Merhabalar, sana yardımcı olmayı isterim umarım geç kalmamışımdır. ShopKeepers in configine girip şu satırı düzenlersen sonrasında, plugine reload atarsan sorununu giderebilirsin.

Kod:
disable-other-villagers: false

↝ Discord: discord/69zTXRbDuQ
↝ İnstagram: @celikbilisimtr
↝ Facebook: @celikbilisimtr
↝ Twitter: @celikbilisimtr
↝ Eposta: [email protected]

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Merhabalar, sana yardımcı olmayı isterim umarım geç kalmamışımdır. ShopKeepers in configine girip şu satırı düzenlersen sonrasında, plugine reload atarsan sorununu giderebilirsin.

Kod:
disable-other-villagers: false

↝ Discord: discord/69zTXRbDuQ
↝ İnstagram: @celikbilisimtr
↝ Facebook: @celikbilisimtr
↝ Twitter: @celikbilisimtr
↝ Eposta: [email protected]
Firma iletişim seçeneklerinizi niye attınız ki :D?

celikbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Firma iletişim seçeneklerinizi niye attınız ki :D?
Sizlere değer veriyoruz ve değer verirken de birazcık kendi reklamımızı yapmaya çabalıyoruz. Bunun sonucunda hem firmamızın basit çaplı reklamını yapmış oluyoruz hemde sizlere yardımcı olmuş oluyoruz.