Assasins.keyubu.com | FPS Lagı Yapmayan Klasik Faction Sunucu | 16:00 EVENT

Pixelien

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
assasins.keyubu.com
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
Faction
sssssss.jpg

2020-08-21_15.42.24.png
2020-08-21_15.42.46.png
2020-08-21_15.42.37.png
2020-08-21_15.43.08.png

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu kurduğunuz makinanın çok kötü olması ile birlikte yetkili açığınızın oldukça fazla olduğunuz düşünüyorum. Bunları öncelikli olarak düzeltmeniz gerek. Bu makina ile lagsız bir sunucu açtığınıza inanmam için vahiy falan inmesi lazım :)

Yanlış anlamayın kötü bir amacım yok veya hakaret etmiyorum tavsiye sadece.

Pixelien

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu kurduğunuz makinanın çok kötü olması ile birlikte yetkili açığınızın oldukça fazla olduğunuz düşünüyorum. Bunları öncelikli olarak düzeltmeniz gerek. Bu makina ile lagsız bir sunucu açtığınıza inanmam için vahiy falan inmesi lazım :)

Yanlış anlamayın kötü bir amacım yok veya hakaret etmiyorum tavsiye sadece.
Tavsiyen İçin Teşekkür Ederiz. Başka Hostinglere Baktık, Mesela Batıhost hostinginin CPU-su az diye kullanmadık.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tavsiyen İçin Teşekkür Ederiz. Başka Hostinglere Baktık, Mesela Batıhost hostinginin CPU-su az diye kullanmadık.

Sunucunda oynadım ve tanıştık _Pixelien_. Malikaneni gösterdiğin adam (YeQiu_) ben.

Sunucu konusunda fikrim değişmedi hala lagsız olacağını düşünmüyorum nitekim oyuncu sayısı 5-6 olduğu gibi lag başlıyor. Makinanızı değiştirmeniz lazım. Tavsiyem bunu şu anki host ile anlaşma bitmeden yapmaya başlayın ki süresi bittiğinde öbür vds üzerinde sunucu hazır olsun.