Assassin’s Creed IV Black Flag Sistem Gereksinimleri

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
________________________________________________________________________________________________________________________________________
Assassin’s Creed IV Black Flag Sistem Gereksinimleri
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hepinize merhaba değerli Gamer.com.tr üyeleri! Yepyeni bir sistem gereksinimleri konusuyla karşınızdayız! Bu konumuzda Assassin’s Creed IV Black Flag oyumuzun sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz. Öncelikle kısaca Assassin’s Creed IV Black Flag nedir ondan bahsedelim.
Assassin’s Creed IV Black Flag Ubisoft Montreal, Ubisoft Singapore, Ubisoft Annecy tarafından geliştirilip, 29 Ekim 2013 tarihinde PS 4, Xbox One, PS 3, Xbox 360, Microsoft Windows ve Wii U için piyasaya sürülmüş bir oyundur. Oyun genellikle su üzerinde gemilerde geçiyor diyebiliriz. Zaten oyunu serinin diğer oyunlarından ayıran bir özelliği de bu olsa gerek. Aksiyon, macera oyununu bilgisayarda oynamanız için 2 GB RAM'e sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca bilgisayarınızın işlemcisinin de Intel Core 2 Quad Q8400 veya üzeri olması gerekiyor. Oyun için ayıracağınız boş alan ise 30 GB. En iyisi ben daha fazla uzatmadan liste halinde oyunun sistem gereksinimleriyle birlikte sizleri baş başa bırakayım.

Assassin's Creed IV Black Flag Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci (CPU): Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
RAM: 2 GB
İşletim Sistemi: Windows Vista SP veya Windows 7 SP1 veya Windows 8 (both 32/64bit versions)
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 260 veya AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with shader Model 4.0 veya daha üstü)
Ses Kartı: Evet
Boş Alan: 30 GB

Assassin's Creed IV Black Flag Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci (CPU): Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz ya da üstü veya AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows Vista SP veya Windows 7 SP1 veya Windows 8 (both 32/64bit versions)
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) ya da üstü
Ses Kartı: Evet
Boş Alan: 30 GB