ASTERİA NETWORK ▏Tecrübeli Ekip Arkadaşlarımızı Arıyoruz!

AhmetColak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Değerli Minecraft Türkiye Takipçileri!

Asteria Network Ekibi
olarak yeni oluşturduğumuz projemiz de siz değerli Minecraft Türkiye Ailesinin Tecrübeli üyelerini aramızda görmekten gurur duyacağız ve minnettar kalacağız.Yeni oluşturduğumuz projemiz ile Kaliteli, Eşsiz ve doyumsuz bir Survival Sunucu açmayı planlıyoruz yalnız bu proje de aynı ekip ile değil yeni kanlar, yeni canlar ve yeni yoldaşlar ile ilerlemek istiyoruz .Aşağı da belirtilen Alım Formunu doldurarak bize Discord adresimizden gönderebilirsiniz.

Konunun Sözü ;
İnsanın en büyük buluşu ateş, tekerlek, motor ya da maddi dünya ile ilgili her hangi bir şey değildir, insanın en büyük buluşu, anlaşarak ekip halinde çalışmaktır.

https://minecraftturk.com/attachments/tenor-gif.115358/

ALIM FORMU;

Adınız ve Yaşınız:

⇝ Discord ID'niz:

⇝ Başvuracağınız alan:

⇝ Daha önce bu işi yaptın mı:

⇝ Başvuru yapacağınız alan hakkındaki bilgin:

⇝ Bizi seçmendeki asıl amaç nedir:

⇝ Bize başarısızlıklarından bahseder misin:

⇝ Bugüne kadar karşılaştığınız önemli sorunlardan birini çözüşünüzü anlatabilir misin:

⇝ Biraz kendinizden bahseder misin:

⇝ Başarıyı nasıl tanımlarsın:

⇝ Ne tür kişiler ile rahat çalışırsınız, ne tür kişilerle çalışmazsın:

⇝ Referanslarınız:

Başvuruyu ister buradan, ister Discord üzerinden gönderebilirsiniz.

Discord Adresim ; AhmetÇOLAK#7588

yasusas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Sunucunuzun IP si Nedir

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Adınız ve Yaşınız: Erdem/17

⇝ Discord ID'niz: ! Dancing Tomb Helper Number 4#0563

⇝ Başvuracağınız alan: Moderatör.

⇝ Daha önce bu işi yaptın mı: Tabikide.

⇝ Başvuru yapacağınız alan hakkındaki bilgin: Moderatörün sahip olduğu bilgiler. Klasik WG/WE ... Eklemek isterim ki daha çok oyuncuları gözlemeyi planlıyorum. Böylece tam olarak ne yaptıklarını öğrenebiliriz... Kim bilir... Belki bir Xray kullanıcısı yakalarım...

⇝ Bizi seçmendeki asıl amaç nedir: Konu ciddi gibi. Güzel olduğundan konusuna önem veren kişi serverine de önem verir diye düşünüyorum.

⇝ Bize başarısızlıklarından bahseder misin: Build. Ben çoğunlukla Minecraft bağımlısı gibi oynamıyorum. Ondan dolayı build konularında geri kalıyorum.

⇝ Bugüne kadar karşılaştığınız önemli sorunlardan birini çözüşünüzü anlatabilir misin: En büyük sorun... Doğrusu Türkiyedeki "OP" sistemi tamamıyla kaldırılmalı. Bana göre en büyük sorun budur. "OP" olayı gerçekten sıkıcı/PVP Focuslu. Oyunun ASIL AMACI yani SURVIVAL'ı herkes unutup pvpden başka hiçbirşey yapmıyor. Ondan dolayı PVPcilerden ağır bir nefretim var.
Bunun çözümü çoğunlukla yaş grubunu dengelemek. Yaş grubu 17 üstü çoğunlukla bunun amaçsız olduğunu biliyor...Fakat çoğu ise PvP yi tercih ediyor. Oyunun asıl amacını herkeze nasıl yeniden anlatıcağımızı soruyorsan ise... Bilemiyorum. Gerçekten ünlü birinin bir açıklama gibi bir şey yapması lazım. Oyun sadece tek taraflı deyil çok taraflı olması lazım... Belki bilirsiniz... Eski faction'u? herkes tatlı tatlı kale inşa ettiği zamanlar? şu an faction ne ? Lapiste bütün gün zaman kaybet... Editte zamanını harca... Bi VIP gelsin seni 2 saniyede yok etsin... Bumudur lan Minecraft? İşte böyle insanlardan arındılıp oyunun asıl tatlı olan tarafı.. Survival ve BUILD amacını focuslatmak lazım.

⇝ Biraz kendinizden bahseder misin: <->Builder,Yönetici,Admin Arayanların Dikkatine<->
Çok detaylı.
⇝ Başarıyı nasıl tanımlarsın: Başarı sadece o zamandaki yapılan şeydir. "Başarılı" olmak en önemli şeydir. Fakat herşeyden önce çalışmak lazım.

⇝ Ne tür kişiler ile rahat çalışırsınız, ne tür kişilerle çalışmazsın: "Yapıcaksın/Zorlama/Ezme" ve en kötüsü olarak! özellikle köleymiş gibi bana hareket yapan insanlardan ölümüne nefret ederim. O kadar ağır çalıştırcaksan parasız yapmicaksın. Normal işe para istemiyoruz. Ama en büyük işinde bize çökülmesini de istemiyoruz.

⇝ Referanslarınız: <->Builder,Yönetici,Admin Arayanların Dikkatine<-> Burada aşağıda yazılan kişiler beni çağırdı diyeyim. Bazılarına gitmedim-Çünkü oyunu bırakmıştım. Ama sonunda geri dönmek güzel olur diye düşündüm. Fakat hepsi kapandı sanıyorum.