Aternos hakkında düşünceleriniz ?

Mert_67

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sizce Aternos web sitesinden kurulmuş bir sunucu başarılı olabilir mi ?

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Amacın bir sunucu açıp gelişmek ise cevabım hayır.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Çok yetkili olmak istiyorum admin yapın beni artislik yapayım kurucu olayım havam olsun çare Aternos.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu ne ki böyle ücretsiz sunucu sağlamalarında bi mantık göremedim şöyle 200 mod döşeyip sunucu açsam ücretsiz mi olucak yani kaldırır mı?
abi çok iyi yanlız bu cidden şimdi tamamen ücretsiz ve sınırsız mı? 15 sayfa mod var 0 ping çok iyi forumda topluca hunger games modlu mc falan oynarız zaman bulunca açıcam bi ara

10/10
2018-05-14_01.29.13.png

Son düzenleme:

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aternosla ciddi bir sunucu kuramazsın,fakat sunucularının buildlerini vs. ordan yapman daha iyi olacaktır,
eğer aternostan build yapmam diyorsan server.pro da kullanabilirsin ki ben sunucu geliştirmelerimi oradan yapıyorum.
Ha dersen ki ben gelişeceğim aternosla harcayacağın zamanda kendi bilgisayarından sunucuyu hazırla para elbet gelir.
Fakat ekibinle beraber çalışıyorsan ücretsiz hostingler bu konuda sana çok yardım edebilir.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dürüst olmak gerekirse bu tür sunucu kuran kişilerin çoğu zaten 7-10 yaş arasındaki arkadaşlar oluyor. Onlar da bedava yoldan insanların girip de onlara para kazandıracağı bir sunucu bekliyorlar. Durum böyle olunca Türkiye'deki sunucularda hem oynanmıyor hem de insanlar yabancı sunuculara yöneliyor. Burada amacım "yabancılar her şeyin en iyisini yapar." mantığını desteklemek değil. Demek istediğim Türkiye'de bedavadan sunucu açıp da gelişmeye çalışan kişiler yüzünden nitelikli oyuncuları kaybediyoruz. Nitelikli oyuncu terimiyle anlatmak istediğim "saygılı, olgun, kurallara uyan" ve daha birçok özelliği olan bu tür oyuncular yabancı sunuculara gidiyor. Haksızlar mı derseniz sonuna kadar haklılar. Ayrıca şu an Minecraft oyuncu kitlesi hilenin serbest olduğu iğrenç sunucular yüzünden batmaya başladı. Ben dahi 5 yıldır oynadığım bu oyuna artık çok nadir giriyorum. Sebebiyse üstte saydığım nedenlerden ötürü. Yavaş yavaş her oyunun sonu geliyor. Tabiri caizse rafa kaldırılıyor. Minecraft'ın da rafa kaldırılma vakti geldi de geçiyor.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abiii kurucu abiiiiiiiii admin olcam kurucu abiii

Abi benim adminlik vardı tagı yapar mısın

Abi alım yap lütfen abii

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer herkesin oynayacağı bir sunucu açılıyorsa başarılı olabileceğini pek zannetmiyorum.
Ama arkadaşlar arası açıp oynamak içinse gayet başarılı.

Ve şunuda belirteyim Aternos eskiden çok daha gıcıktı (2014te falan), Sürekli en az belirli bir sayısa (10-5 falan) oyuncunun olmasını isterdi olmazsa bir kaç sefer uyarı verirdi ve en son sunucun komple kapanırdı. Başka şeylerde vardı ama hepsini şu an hatırlamıyorum.(hatta öyleki bir daha aternos sunucu açmayacağıma yemin etmiştim) Türkçe dil desteği de yoktu ve çevirmek için gönüllü olmak istediğimi belirten bir mail attığımda her halde ingilizceleri yetmediğinden "başka hangi diller olabilirdi ki" dediler. Veya bende yanlış yazmış olabilirim bilmiyorum. geçenlerde tekrar gördüm adam etmişler iyice. Yani artık oynanabilir.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
xxx.aternos.me ilk gelen 1 asırlık vip yazan kitlelerin sunucu aldığı [ bedavadan ] bir site. Host'da denebilir.
Ancak gelişmek istiyorsan böyle şeylerden uzak durmalısın.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
xxx.aternos.me ilk gelen 1 asırlık vip yazan kitlelerin sunucu aldığı [ bedavadan ] bir site. Host'da denebilir.
Ancak gelişmek istiyorsan böyle şeylerden uzak durmalısın.
niye gelişmekle aternos ayrı tutuluyoki virüs gibi pvp sunucusu açıcaksın her duello için ayrı ücretsiz sunucu açıcaksın eğer firmanın buna bi itirazı yoksa misler gibi pvp sunucusu kurulur

Survivalgamesde kurulur hemde ne kurulur

Shotgun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aternosda sadece buılder deneyınız bence

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir iki arkadaşla oynamak için kullandığım hosting servisi, ücretsiz fakat ciddi bir sunucu açmak az çok imkansız.