Aternos olmadan sunucu açma sitesi ve daha hızlı 1 dakikada

Zeon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepiniz hoşgeldiniz. Parası olmayıp eğlence sunucusu açmak istiyenler yada mimarlık denemeleri için daha iyi bi sunucu açma sitesi aternos 1 saate sunucu açarken göstereceğim site 1 dk da açıp girmenizi saglıyor 1gb ram bulunmakta ve çok hızlı eğer ordan alışveriş yapmak istersenizde çok ucuz fiyatları vardır tek sorun ingilizce olmasıdır ingilizce olması bişi farketmez direk açabiliyosunuz zaten aşagıdaki resimlerden görüceksiniz.Ekli dosyayı görüntüle 167256

Yukarıda gördüğünüz ana sayfasıdır 2 dk da kayıt olabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 167258

Yukarıda gördügünüz server.pronun bedava sunucu açma yeridir açmak için 1 gb ın yani bedava olanın üstüne tıkliyip altta lokasyonunu seçiyosunuz ve aşagıya inip create server diyosunuz.
Ekli dosyayı görüntüle 167259
Buraya geldiginizde ise zaten direk sunucuyu açmaktadır ip inizi deiştirebilirsiniz paneli gayet düzgün istediğiniz sürümü kullanabilirsiniz.

Anlatıcaklarım bukadardı eğer yapamadıgınız bir sıkıntı olursa MustafaGezer#5833 dc adresinden bana ulaşınız

Yardım edebildiysem ne mutlu bana :)
resmen önceden olan bişeyi tanıtmışsınz server proyu heryerden tanııyp bulunabilir ve daha detaylı kaynaklar biliyorum

MustafaGezer

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
resmen önceden olan bişeyi tanıtmışsınz server proyu heryerden tanııyp bulunabilir ve daha detaylı kaynaklar biliyorum
birçok kişi bunu bilmiyor kesinlikle. Aternostan açanlar için küçük bir tanıtım. Unutanlar veya bilmiyenler için hazırlandı.

Yorumunuz için teşekkür ederim :) İyi forumlar dilerim.

Zeon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
birçok kişi bunu bilmiyor kesinlikle. Aternostan açanlar için küçük bir tanıtım. Unutanlar veya bilmiyenler için hazırlandı.

Yorumunuz için teşekkür ederim :) İyi forumlar dilerim.
bilmeyenler eminim bilerek bunu yapıyordur server pronun düşük bütceli yeri ve uzun bekleme süresi adeta gereksiz bir detay

MustafaGezer

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bilmeyenler eminim bilerek bunu yapıyordur server pronun düşük bütceli yeri ve uzun bekleme süresi adeta gereksiz bir detay
Bunu dikkate alarak bidahaki forumumda daha detaylı inceliyecegim.

Yorumunuz için teşekkürler. İyi günler iyi forumlar dilerim.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
FreeMCServer adlı site daha iyi ve daha hızlı bütün bedava sunuculara kıyasla.