Aternos SkyBlocuk Pulaginleri

Hub Sunucu PULAGİNLERİ Gelsinmi?

• Evet

• Hayır

• Bunu Sevmedik Zaten Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba Beyler Sizlere Biraz Saçma Gelebilir Ama Bunu Yapmak İstedim Baya Forum Sitesine Baktım Ama Adam gibi Aternos La İlgili Fazla bir şey Yoktu Buyuzden Bende Yapmış Olduğum Suncuda Kulandığım SkyBlocuk Pulaginlerini Paylaşmak İstedim Hemn Bunları Sizlere Verim 1.8 Çalışıyo 1.11.2 De Deneye Billirsiniz (Bunu Kanalınızda Paylaşmayın Hakımı Helal Etmem Dikkat!!!)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pulaginler>>
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-worldedit
2-worldguard
3-vault
4-skript
5-essentialsX
6-AdminEssentials
7-fe economy
8-chestshop
9-askyblock
10-chestcommands
11-HolographicDisplays
12-tablist
13-CustomScoreboard
14-mutiverse-core
15-Citisenz
16-skinsrestorer
17-authme
18-Announcer
19-Anti Bot Attack
20-AntiWorldFly
21-Auctions
22-AutoSaveWorld
23-BssentialsGroupManager
24-Clearlag
25-CratesPlus
26-DeathMessagesPrime
27-EasySetSpawn
28-EasyWarp
29-FramePicture
30-GUIShop
31-ItemNamer
32-LockettePro
33-MotdManager
34-NametagEdit
35-PowerRanks
36-ProtocolLib
37-QuickShop
38-Shopkeepers
39-SilkSpawners
40-StaffChat
41-AntiWorlDownloader
Arkadaşlar 1.8 Sürümüyle Çalışıyor Bu verdim PULAGİNLER Belki 1.11.2 İlede Çalışa Bilir Deneyin Bu Pulaginleri Kanalınızda Paylaşmayın Sadece Buraya Yonlendirin Yakında Kulandım Skrip Ve Pulagin Duzenlemyi Atcam İşinize İşallah Yarmıştır. Bu arda Ankete Katılın
Tarih: 10.07.2019
Yapan Kişi: EmirhanBaylan
Discord Adım:Emirhan BYL#7368
Aternosa Git Hemen Kur

Son düzenleme:

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sağolun Beyler Kurduğumuz Aternostaki Suncumuz 12 de Aktif Oluyor Ufak Bir Bakarsanız Sevinirim
SkyArtemisia.aternos.me
1.8
SkyBlocuk Suncusu Yakında Hub Olcaktır

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam bir **pulaginersin**