Aternos'dan arkadaşlar arası hariç normal sunucu kuracaklar !!!

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Birazcık ağır konuşacağım istemeyen yada beni eleştirir gibi hakaret niteliği taşıyan yazılar yazacaklar okumasın !!!!
[(Lafı kimseye söylemiyorum ortaya atıyorum üstüne alınan alınır amacım kava çıkarmak değil ! sadece benim gibi düşünenlerin yada bana benzer düşünenlerin aynı zamanda da kendi fikirlerimi paylaşmaktır (Büyük harf ile bilerek yazılmıştır yazılanlar! ) )]
Tekrar diyorum yazdıklarımdan rahatsız olacak olan varsa okumasın sonra ters ters cevap vererek beni uğraştırmasın !

Hadi anlarım arkadaşları arasında sunucu açıp oynamak isteyenler para vermeyip aternos dan sunucu açıyor FAKAT BU HUB YADA NORMAL SUNUCU KURACAKLARIN HİÇMİ AKLI YOK ?? ALLAH AKIL FİKİR VERMİŞ KULLANSANIZA !!! BIKTIM BU ATERNOS DAN SUNUCU AÇIP SUNUCULARDA REKLAM YAPANLARDAN GINA GELDİ ARTIK ENİNDE SONUNDA 3-5 GÜN YADA 1-2 HAFTA SONRA KAPATICAKSIN OLAN GENE OYUNCULARA OLACAK PARA YATIRANLARA OLACAK FTP VB YOK HOST DEĞİŞTİRECEK OLSAN DEĞİŞTİREMEZSSİN KAPANINCA DA BAŞKA İNSANLARIN EMEK VEREREK YENİ AÇTIĞI KÜÇÜK SUNUCULARA OLAN GÜVENİ KALMAYACAK VIP,VB ALAN OLMAYACAK BUDA KAPANMASINA YOL AÇACAK ADAM GİBİ Bİ SUNUCU AÇMAK İSTİYORSANIZ GİDECEKSİNİZ GÜZEL SAĞLAM Bİ HOSTİNG E AÇACAKSINIZ

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
(yetkililere rapor edilmiştir konu yanlış yerdeyse yada uygunsuz bi konuysa kaldırılacak yada taşınacaktır uygun konuya)

HasNW

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum. Birde efsane sunucu diyip aternos ip si atmaları var ya bitiriyor beni :D

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bana göre aternos dan açanların derdi sadece para kazanmak nasıl olsa aternos da ücretsiz sunucu ozmn para nerye gidecek gelen paralar cukka cebe :D