AtkmProject - Minecraft plugin paketi satış platformu

AtkmProject

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,

"AtkmProject" olarak sizlere plugin paketi yapıyoruz, göz atmak veya satın almak için:

Moderatör tarafından düzenlendi:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
nasıl güveneceğiz size? örneğiniz veya referansınız var mı?

AtkmProject

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Discorddan eklerseniz size ATKM PROJECT'in discordunu atarım, almak zorunda değilsiniz.

AtkmProject

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz, iyi olması için elimden geleni yapacağım.

AtkmProject

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hayır, plugin paketi alıp plugin paketi satmıyoruz. :D Kendimiz yapıyoruz dilerseniz özelde yapabiliyoruz.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Seni hep görüyorum milleti kötülüyorsun kendin satıcısın diye millet satmasın diye mi düşünüyorsun anlamıyorum!
Adam akıllı işini yapan kimseye sataşmadım, ki yukarıdaki mesajlarda da sataşma/baltalama bulunmuyor, kişinin / ekibin satıcı tagı yok ve bende onlara nasıl güveneceğimizi sordum

Spelz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adam akıllı işini yapan kimseye sataşmadım, ki yukarıdaki mesajlarda da sataşma/baltalama bulunmuyor, kişinin / ekibin satıcı tagı yok ve bende onlara nasıl güveneceğimizi sordum
Adam akıllı satış yapmadığını nereden biliyorsun belki herkesten iyi paketleri var ve gayet saygılı müşterileriyle anlaşan birisi?? ayrıca satıcı tagı almasına gerek bence yok satıcı tagı var diye dolandırıcı değil diye bir olay yok. Belki almaya parası yok veya gerek duymuyor. Ben olsam bende almam ne gerek var altta küçük bi satıcı yazcak diye para vermeye..

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Adam akıllı satış yapmadığını nereden biliyorsun belki herkesten iyi paketleri var ve gayet saygılı müşterileriyle anlaşan birisi?? ayrıca satıcı tagı almasına gerek bence yok satıcı tagı var diye dolandırıcı değil diye bir olay yok. Belki almaya parası yok veya gerek duymuyor. Ben olsam bende almam ne gerek var altta küçük bi satıcı yazcak diye para vermeye..
tabi biz keriziz burada satış yapmak için yetki alıyoruz