AtlasNetwork.batihost.net | Alım Var ! | Yeni Nesil OpSkyblock | Ne Duruyorsun ? Hadi Gel !

AtlasNetworkTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese merhabalar arkadaşlar, ben sunucunun kurucusu sk8erace1. Bugün sizler için uğraştık ve yeni birer sunucu açtık. Bu sunucu kaliteli bir OpSkyblock'tur, ve yeni nesil pluginler ile siz skyblock severler için çok güzel bir sunucudur. Hepinizi bekleriz.

atlasnetwork.batihost.net

atlasnetwork.play.tc

124278

124279

124281

Sunucumuzdan Bir Kaç Görüntü:

Spawnımız

124282

124283

Arenamız

124284

124285

Editimiz

124286

asdfgbvcxz

ActionNW
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı değiştirilmeli ve hatalarınız var burdan gördüğüm kadarıyla mesela çift edit hatanız illa biri daha karlı olur tek blokla edit ayarlamanız en doğrusu olur sunucuya gelince hatalarınızı belirtirim ilgilenip ilgilenmemek size kalmış yeni açılmış bir sunucuya göre normal

SerhatDurmaz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba, yeni açılmış bir sunucuya göre gayet güzel gözüküyor. Şu an bakımda fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla yorum yapıyorum. Eğer doğru hamleler yaparsanız, geliştirmeye ve oyuncu memnuniyetini göz önünde bulundurup çalışırsanız çok güzel bir sunucu olur. Bir de iletişim adresinizi yazarsanız çok sevinirim. Başarılar. (:

AtlasNetworkTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, yeni açılmış bir sunucuya göre gayet güzel gözüküyor. Şu an bakımda fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla yorum yapıyorum. Eğer doğru hamleler yaparsanız, geliştirmeye ve oyuncu memnuniyetini göz önünde bulundurup çalışırsanız çok güzel bir sunucu olur. Bir de iletişim adresinizi yazarsanız çok sevinirim. Başarılar. (:
yorumun için teşekkür ederiz iletişim için ip miz ve web sitemiz var oradan takib edebilirsin.

AtlasNetworkTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı değiştirilmeli ve hatalarınız var burdan gördüğüm kadarıyla mesela çift edit hatanız illa biri daha karlı olur tek blokla edit ayarlamanız en doğrusu olur sunucuya gelince hatalarınızı belirtirim ilgilenip ilgilenmemek size kalmış yeni açılmış bir sunucuya göre normal
editlerden birisinden sp birisinden item alıyorlar tavsiyen için teşekkür ederiz