Onaylı Tanıtım AtLauncher İnternete Bağlanma Sorunu

Sychnet

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
atlaunchera girip pack indirmeyi denedeğim zaman you are in offline mod diyor ama internetim var modemi kapatıp acmayı denedim olmadı
132230

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
AtLauncher diye bir şey hiç duymadım, programdan kaynaklı bir sorun olabilir. İnternetinle alakası olduğunu sanmam.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Büyük ihtimal korsan olarak indirdiğin için öyledir.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Bunun birçok çözümü olabilir sanırım. Virüs programınızı devre dışı bıraktıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar girmeyi deneyiniz. Bu hatayı alan bazı oyuncuların sorunu bu şekilde düzelmiş fakat sizde düzelmemişte olabilir. Ondan birkaç çözüm daha söyleyeceğim.

Bu sorun yüklediğiniz ATLauncher’ın sürümünden de kaynaklanıyor olabilir. Aşağıda vereceğim bağlantıya giderek eski versiyonlardan birisini indirmeyi deneyebilirsiniz. Fakat bunu yapmadan önce ATLauncher’ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırmanız gerekmekte.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Güvenlik duvarından ATLauncher'a izin vermen gerekiyor.

Denetim masası > sistem ve güvenlik > Windows güvenlik duvarı > bir uygulamaya Windows güvenlik duvarı üzerinden izin ver

Gelen pencerede ise sağ altta olan "başka bir uygulamaya izin ver" butonu ile ATLauncher'i ekleyip tiklerini yapmak.