Avatar Sunucusu - Elementlere Hükmet - Yepyeni Yetenekler [1.8x]

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Hmm. Gerçekten işte bu dediğim bir özen. Konu gerçekten sade ama çok ilgi çekici. Kalite anlatımda mevcut. Birazdan uğrayacağım merak ettirdi bile. Avatar plugini kurucu tarafından mı kodlandı yoksa klasik avatar pluginine Chi gücümü gelmiş :D Birde Chi bükme sanatı Kung-Fu da vardır. element hükmüde Kung-fu da yoktur. Ama gerçekten örnek olarak bile gösterebilirim konu ve server'i :)

Eklenti çok öncelerden beri var, Chi'de vardı zaten, biz sadece Türkçeleştirip yeni yetenekler ekledik, ve güçleriyle oynadık. Ayrıca yorumunuz için teşekkürler.

server bozuk olmuo :p suyu bükemiom
Belki de sunucuda yazılan hiçbir yardım notunu, yazısını ya da tabelayı okumadan bükmeye çalıştığınız içindir, ha? :p

markakeko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyi sunucu

Son düzenleme:

yaramaz145

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz açık mı ben giremedim de

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Sunucunuz açık mı ben giremedim de
Gece küçük bir sunucu değişim işlemi olduğu için girememişsinizdir sanıyorum, fakat o işlem iptal edildi şu an tekrar gerçekleştirildi. Sunucu sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor şu an.
-
Sunucu aynı host içerisinde başka bir sunucuya taşındığı için DNS uyuşmazlıkları olabilir, sunucuya giremeyen oyuncular lütfen DNS ayarlarınızı 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yapıp deneyiniz, teşekkürler.

Son düzenleme:

ArdaCan271

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok güzel. Büyük bir emek söz konusu. Element bükmeyi öğrenmek de kolay sayenizde. Fakat saat 12:40'dan beri sunucuya giremiyorum. (DNS ayarlarını değiştirdim artık girebiliyorum sağolun.)

Son düzenleme:

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu güncel, bizi destekleyen herkese teşekkürler !

YasinSngl

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş server elinize sağlık. Ah bir de Harry Potter serveri açan olsa :D

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu bir kaç saat önce kapalıydı şimdi baktım 7 kişi var ama white list açık ne zaman kapanır ?