Film Avengers: Endgame, Avatar'ı Geçti!

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beklediğim gibi değildi... :(

AhmetSosyalS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Filmde Amerika'yı övmüşler dikkat ettiyseniz sadece Kaptan ''America'' kaldırıyor ve Thor sadece layık olanların kaldırılabileceğini söylüyor. Thor'da şimşek/hava olayları tanrısı olduğu için (Tanrı değilde daha çok hükümdar gibi) onun çekicini kaldırabilmesi Amerika'nın gücününün her şeye yeteceği gibi bir anlam çıkması için yapılmış gibi bence.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Filmde Amerika'yı övmüşler dikkat ettiyseniz sadece Kaptan ''America'' kaldırıyor ve Thor sadece layık olanların kaldırılabileceğini söylüyor. Thor'da şimşek/hava olayları tanrısı olduğu için (Tanrı değilde daha çok hükümdar gibi) onun çekicini kaldırabilmesi Amerika'nın gücününün her şeye yeteceği gibi bir anlam çıkması için yapılmış gibi bence.
nE? :D

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Konu günceldir.

Avengers: Endgame tekrar vizyona girecek. (Detaylar konu içinde bulunuyor.)

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Filmin fazla abartıldığını ve şişirilmiş bir balon olduğunu düşünüyorum. Daha çok çocuklara yönelik gibi bir şey olmuş bence.
Fortnite sahnesi çok kötüydü.

Büyük bir Avengers hayranı olduğumdan filmde çok duygulandım ve gayet keyifle izledim ancak herkesin kendi fikri tabi.

Film tekrar vizyona çıkarsa Avatar'ı kesin geçer, tekrar izlemeye gidenler bile olacaktır bence.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Büyük bir Avengers hayranı olduğumdan filmde çok duygulandım ve gayet keyifle izledim ancak herkesin kendi fikri tabi.

Film tekrar vizyona çıkarsa Avatar'ı kesin geçer, tekrar izlemeye gidenler bile olacaktır bence.
Avatar'ı geçmek için zorluyorlar resmen. Avatar tek filmle gişe rekoru kırdı. Avengers ise 2 kez yayınlayıp geçer anca.

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Bu filme arkadaşlarımla gitmiştim. Filmi gayet beğendim ama Avatar'ı geçmek için uğraşmaları biraz tuhaf gibi geldi :S

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bu filme arkadaşlarımla gitmiştim. Filmi gayet beğendim ama Avatar'ı geçmek için uğraşmaları biraz tuhaf gibi geldi :S

Adamlar 10 yıllık serüvenin son filmini çektiler, çocukluğumuzun kahramanı öldü. Bence hak ediyorlar geçmeyi. :)