Film Avengers: Endgame, Avatar'ı Geçti!

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Avatar'ı sevmeyen bir tek ben mi varım(haterlık fantezileri değil hiçbir şey bilmeden izledim yine de aşırı başarılı gelmemişti 2012 fln galiba)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oleyy birileri zengin oldu yaşasın. Çok mutlu oldum gideyim de dost yoğurt yiyip bu başarıyı kutlayayım.

MephistoGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Thanosun gücünü mizahi olarak yansıtan *SNAP* olayını film boyunca ciddiye aldılar ve bu saçma idi...

Sonsuzluk taşları çok güçsüz kalmıştı (çizgi romana göre değil mcuya göre.).. normal de thanos zaten power gem'i olan championu çıplak elle tek seferde yenen biri. (power gemsiz champion thora üstünlük kuruyor). üzerine bir de guardian of the galaxy üzerin de sadece power gem bile evrene tehdit olacak güçte gösterildi ama film boyunca captain marvel bile uzun süre dayanabildi.

Film de cidden berbat bir zaman yolculuğu vardı neresinden tutsan elinde kalıyordu ve buna "KUANTUM MORUK" diyerek insanları aptal yerine koydular..

Film avatar'ı geçemeyince ne yaptılar? fazla sahne koyarak tekrar vizyona soktular.. peki o fazla sahne ne idi?... evet o fazla sahne efektleri tamamlanmamış titan figürü gibi bir hulkun yangından çocuk kurtarmasıydı.. gerçekten bravo marvel insanları aptal yerine koymayı iyi biliyorsun.

kısaca film VASATTI! ve HAK ETMEDİ!

ErenRHN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanki fazla overrated bu film.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hala izlemedim.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Avatar'ı sevmeyen bir tek ben mi varım(haterlık fantezileri değil hiçbir şey bilmeden izledim yine de aşırı başarılı gelmemişti 2012 fln galiba)
Ben de baya önceden izlemiştim ama böyle çok farklı bir film gibi gelmemişti. O dönemde kullanılan teknoloji yüzünden filmi göklerdeki tahtlara oturttular. Ben hikayeye daha çok önem veriyorum, Endgame o yüzden hem gönlümün hem de film hasılatlarının birincisi.

''O dönemde kullanılan teknoloji yüzünden filmi göklerdeki tahtlara oturttular.'' Sırf bunu dediğim için avatar hayranları tarafından 50 parçaya bölünebilirim. Ama ne yapayım böyle düşünüyorum :sustum:

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Endgame acayip epik bir film ancak hepsi bu. İnfinity War'a yarım bir film diyen kişiler niye şimdi bu filmi gök yüzüne çıkarıyor? Evet eğlenceli, aksiyon dolu ancak İnfinity War'un tırnağı bile olamayacak bir fil maalesef.

Inifnity War'un yaşattığı duygu selini gram hissettiremeyen bir yapım Endgame. Herkesin çok üzüldüğü malum ölüm sahneleri bile gram bir şey hissettiremedi.

Geçmiş filmlere gidilen sahneler HARİKA ancak son savaş her şeyin karmakarışık olmasından dolayı etkileyiciliğini kaybediyor. İnfinity War'daki farklı farklı yerlerde geçen sahneleri tercih ederim. Çünkü karakterler arası ilişkiler çok daha sağlıklı bir şekilde kuruluyor ve gerçekten savaşta neler olduğunu anlayabiliyoruz.

CGI anlamında Marvel'ı nasıl eleştirelim şimdi (malum bir film hariç...)? Adamlar her seferinde inanılmaz işler çıkarıyorlar. Ancak ne olursa olsun Endgame, Infinity War kadar güzel gözükmedi gözüme. Endgame'in sevdim görsel açıdan ancak bir önceki filmin çıtasını aşamıyor.

Oyuncular açısından bakarsam: Cap America'nın bu filmdeki önemini artırılmasına sevindim çünkü önceki filmde hiçbir şeye yaramıyordu, Iron Man her Avengers filminin baş karakteri ancak bu filmde ağırlığını hissedemedim maalesef, Thor MÜKEMMEL olmuş, şimdi kızabilirsiniz ciddi bir oranda güçsüzleştirildiği için ancak Thor ciddi ciddi olmuyor işte Ragnarok çok güzel kanıtladı, Hulk çok yanda kalıyor denilse bile ben kullanımını beğendim, Roket yine harika, Thanos'u sevme nedenim olan karakterin tüm derinliği maalesef filmin akışı için yok edilmiş, Gamora ve Quill ilişkisinin sıfırlanmasından NEFRET EDİYORUM, onun dışında herkes iyi seviyede yapmış işini.

İzlenebilir? Kesinlikle.
Inifnity War'dan daha iyi? Hayır.
En İyi Marvel Filmleri? GOTG ve GOTG Vol 2.
Otel? [REKLAM].​

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Endgame acayip epik bir film ancak hepsi bu. İnfinity War'a yarım bir film diyen kişiler niye şimdi bu filmi gök yüzüne çıkarıyor? Evet eğlenceli, aksiyon dolu ancak İnfinity War'un tırnağı bile olamayacak bir fil maalesef.

Inifnity War'un yaşattığı duygu selini gram hissettiremeyen bir yapım Endgame. Herkesin çok üzüldüğü malum ölüm sahneleri bile gram bir şey hissettiremedi.

Geçmiş filmlere gidilen sahneler HARİKA ancak son savaş her şeyin karmakarışık olmasından dolayı etkileyiciliğini kaybediyor. İnfinity War'daki farklı farklı yerlerde geçen sahneleri tercih ederim. Çünkü karakterler arası ilişkiler çok daha sağlıklı bir şekilde kuruluyor ve gerçekten savaşta neler olduğunu anlayabiliyoruz.

CGI anlamında Marvel'ı nasıl eleştirelim şimdi (malum bir film hariç...)? Adamlar her seferinde inanılmaz işler çıkarıyorlar. Ancak ne olursa olsun Endgame, Infinity War kadar güzel gözükmedi gözüme. Endgame'in sevdim görsel açıdan ancak bir önceki filmin çıtasını aşamıyor.

Oyuncular açısından bakarsam: Cap America'nın bu filmdeki önemini artırılmasına sevindim çünkü önceki filmde hiçbir şeye yaramıyordu, Iron Man her Avengers filminin baş karakteri ancak bu filmde ağırlığını hissedemedim maalesef, Thor MÜKEMMEL olmuş, şimdi kızabilirsiniz ciddi bir oranda güçsüzleştirildiği için ancak Thor ciddi ciddi olmuyor işte Ragnarok çok güzel kanıtladı, Hulk çok yanda kalıyor denilse bile ben kullanımını beğendim, Roket yine harika, Thanos'u sevme nedenim olan karakterin tüm derinliği maalesef filmin akışı için yok edilmiş, Gamora ve Quill ilişkisinin sıfırlanmasından NEFRET EDİYORUM, onun dışında herkes iyi seviyede yapmış işini.

İzlenebilir? Kesinlikle.
Inifnity War'dan daha iyi? Hayır.
En İyi Marvel Filmleri? GOTG ve GOTG Vol 2.
Otel? [REKLAM].​
Bilgisayarımın ekranı wohomuydu neydı öyle sandım korkuttun ha. :D
Bide Endgame hiç güzel bitmedi.