Aventis Network Survival - 1.8 - Sunucu baştan sona yenilendi, güncellemelere muhakkak göz gezdir!

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

play.aventisnetwork.com
Sunucu adresi(2): play.aventisnetwork.com
Kapasite: 100
Sunucu Türü: Survival
RAM: 4GB

Merhaba tüm forum sakinleri,

Aventis Oyun Sunucuları olarak verdiğimiz karar doğrultusunda Minecraft sektörünüde geçiş sağlamış bulunuyoruz. Uzun zamanlar öncesine kadar Minecraft platformunda bulunan sadece survival sunucularından şuanlık dönemde neredeyse hiç eser yok. Aventis ekibi olarak sizlere eğlenceli ortam sunmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Yenilikçi bir kafa yapısıyla ilerleyen ekibimiz ile sizler için sonuna kadar uğraşmayı hedefliyoruz.

Gerek Minecraft üzerinde gerekse diğer platformlarda özel üyelik alan oyuncularımızı aşırı yücelterek alamayan oyuncularımızı mağdur etmemek için herşeyi yaptığımızı belirtmek isteriz.

Aventis Survival sunucumuzda tamamen eski zamanlarda kullanılan ekonomi sistemi ile keyifli vakit geçirmenizi hedefliyoruz. Çoğu kullanıcının bu ekonomi sisteminden haberdar olmadığını düşünerek açıklamak istiyorum; eski dönemlerde olan "Tarım ile para kazanma" sistemi ile eğlenceli bir ekonomi ile sizlere oyun deneyimi sunuyoruz.

Sunucudaki Amaç

Zor şartlar altında size verilen olanaklar doğrultusunda yaşam sürebilmek yaptığınız görevler sayesinde büyümeye çalışmak, başkalarına karşı ayakta durabilmek ve hatta savunma durumundan çıkıp saldırıcı bir politika izleyerek sunucudaki diğer oyunculara karşı ezici güçle hükmetmek!
"Bunu yapmak çok kolay olmasada imkansız değil."
Ayrıca bunlar olurken kurduğunuz ada arkadaşlarınızla turnuvalara katılabilir,kendinizi oradada kanıtlayabilirsiniz. PvP turnuvaları yapılırken turnuvalar diğer oyuncular tarafındanda izlenilsin diye Twitch üzerinden canlı yayın yapılacak , bu sayede turnuvalardaki hem zevk , hemde tecrübeler artacak.

Aynı zamanda turnuva da çeşitli ödüller alabileceksiniz.
Unutmadan, sunucumuz 4 GB ram üzerine kurulmuştur.

Nether Sistemi

Sunucuda obsidyenlerle portal yaparak nether'a gitmek yasaklandı. Sunucuda nether'a gidebilmek için kirpi balığından geçiş bileti çıkartmanız gerekir.
Topladığınız kirpi balıklarını deşebilmek için balıkçıda satılan bıçağı almanız gerekir. Aksi taktirde balığı deşemezsiniz.

Eveet, geçiş biletini balığımızdan çıkarttıktan sonra doğu yakasındaki şeytan'dan nether'a ışınlanabiliriz. Unutmadan, nether'a geçiş bu kadar külfetliyken oradan çıkarttığınız itemlerin pazar piyası gidiş zorluğuna değer seviyede..
Seyis Sistemi

Spawn'ın batı yakasındaki seyisten bir kereliğine mahsus pet görevi alabilirsiniz. Seyis'e sağ tıkladığında sana bir görev verir ve verdiği görevi tamamlarsan karşılığında bir pet sahibi olursun.

Minecraft'ta bilindiği üzere kurtlar zor bulunan hayvanlardır fakat bu sunucuda öyle değil! Sunucuda ada kaptanında 3 adet farklı ada mevcut ve bunlardan birisi Lian Yu adası.. Ada kaptanına bir miktar pan (oyun parası) verdiğinde seni bu adaya ışınlar ve rahatça görevini tamamlayabilir, exp kasabilirsin.

Ada Kaptanı
Sunucuda x-rayle spawner bul kır haksız farm yap mantığından uzaklaşmak amacıyla ada kaptanını oluşturduk. Orman ve oyuncuların yerleşim yapabileceği diğer alanlarda spawnerlar ve zararlı canlılar yok!
EXP kasmak, item düşürüp görev tamamlamak için sizlere üç adet farklı ada yaptık. Buralarda çok rahat exp kasabileceğiniz gibi çeşitli görevler yaparak adalarda zevkli vakit geçirebilirsiniz. İşte üç farklı ada;

Vebalı zombiler, kanama
EXP kasabilmek için adalardan yararlanmalısınız. SeuPan vadisinde sadece exp değil aynı zamanda Pan (oyun parası) da düşürebilirsiniz. Bu yüzden buradaki zombiler biraz daha güçlüdürler ve %19 oranla ciddi bir hasar bırakırlar , bu da sizde kanama oluşturur. Kanamanızın geçmesi için bandaj basmanız gerekir. Basmadığınız takdirle 10 saniyede 1 yarım kalbiniz gider.

Kurallar

Sunucuda Karşılaşacağınız Bazı Sistemler
İPEKSİYLE SPAWNER KIRMA - İpeksi kazmanızla spawnerları kırabilirsiniz.
KÖYLÜ TİCARETİ - Sunucuda bulunan köylü ticaret pazarında coinler satın alabilir, ticaret yapabilirsiniz.
AÇIK ARTTIRMA - Bu sistem yardımıyla elinizde bulunan itemi açık arttırma yöntemiyle satabilir, büyük kârlar elde edebilirsiniz.
SANAL MARKET - Acelem yok, beklerim diyenlere özel sanal market! İtemini satışa koy ve alınmasını bekle!
ŞANS KUTULARI - Şansına güvenenler için tasarlandı, anahtarını canavardan düşür veya satın al şansını dene!
GÖREV SİSTEMİ - (GÖREV YAPARAK PET SAHİBİ OLABİLİRSİN!) - Sorumluluk sahibiyim, her görevin üstesinden gelebilirim diyorsan işte bu tam sana göre!
ve daha fazlası için sunucumuza davetlisiniz :)

Son düzenleme:

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilebilir bu arada sunuculara girip reklam atmazsanız hoş olur.

İyi forumlar

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, bu tarz olaylarda benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçerseniz sevinirim. Bu hoşnutsuzluk yaratacak durum adına da yapan arkadaşlar adına özür dilerim. İyi akşamlar :)

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Cehenneme çağırdın da çakmak mı yok dedik :yıkıl:

Başarılar...

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Ufak bir lag sorunumuz vardı sunucumuzu başka bir altyapıya taşıyarak bu sorunu çözdük. Sunucumuz aktif.

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

1 haftaya yakındır bakımdayız, sunucu altyapısında geliştirmeye gittik bu süreç içerisinde ve lag problemini çözüme kavuşturduk. Onun haricinde oyun içinde büyük değişikliklere giderek önce haritamızı değiştirdik ve ardından ekonomiyi daha zorlu bir hale getirmek için para birimini Pan yaptık, artık daha zorlu bir para kazanma sistemine sahibiz. Ada kaptanı sayesinde adalara ışınlanarak gelişmek için canavarlar kesebilirsiniz. Daha fazlası için sunucumuza bekliyoruz!

play.aventisnetwork.com

Ekip adına,
matta

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@CoHaNBeY merhaba, öncelikle yorumun için teşekkür ederiz. Yöneticimizin hile kullanımınıza karşı uyarıda bulunmasına ters tepki göstermişsiniz. Hile kullanımıda, yönetime bu tarz davranışlar göstermenizde yanlış. Bu yüzden yöneticilerimiz tarafından yasaklanmışsınız.

Bu SS deki kişide sizsiniz.

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekrardan selamlar, sunucuyu zorlaştırdığımız kadar da farklılaştırdık, göz gezdirmeye ne dersiniz?

CoHaNBeY

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
@CoHaNBeY merhaba, öncelikle yorumun için teşekkür ederiz. Yöneticimizin hile kullanımınıza karşı uyarıda bulunmasına ters tepki göstermişsiniz. Hile kullanımıda, yönetime bu tarz davranışlar göstermenizde yanlış. Bu yüzden yöneticilerimiz tarafından yasaklanmışsınız.

Bu SS deki kişide sizsiniz.
kusura bakmayın yanlız ben hile kullanmıyorum admine soru sormuştum beyefendi yokmuş gibi rehbere yok dedirtti beni onu gördüm neden diye sordum beni azarladı dc ye geçtim konuşmaya beni konuşmada azarlamaya başladı küfür etti bende yazdım bunları

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel konu tasarımı güzel ama geliştirilebilir farklı sistemler sunucuya renk katmış.Ne diyim yolunuz açık olsun.