Ayın Üyesi Kim?

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayın üyesine ne oldu? Ayın üyesi ne zaman seçilecek? 1 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen neden ayın üyesi seçilmedi? :hmm1:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ayın üyesi için bildiğin üzere birilerinin ayın üyesi konusunun altında aday gösteriliyor. Ay içerisinde hiç aday mesajı gelmemiş veya gelen adaylarda olmak için uygun değil ise o ay için ayın üyesi seçilmiyor.

Bu sebeple de ayın üyesi seçilmemişti. Eylül ayının üyesinin neden seçilmediği için konuya bakmadım. Fakat bildiğin üzere okulların başlaması ile gelen yoğunluk yetkilileri de etkilemiştir.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
forum yeterince aktif değil

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Eylül ayı için gelen adaylardan bir iki tanesi dışında (gelenlerin toplamı da 2 elin parmak sayısını geçmiyordu hatırladığım kadarıyla) seçilebilecek olan yoktu, olanlar da bazı şartları karşılamıyordu maalesef. Buna ek olarak bizim de üstümüzdeki yoğunluk sebebiyle ekim ayına ertelemek durumunda kaldık ve konu üstünde de pek ilgi olmadığı için buna dair bir açıklama da yapmadık. Bu konu ile de duyurmuş olalım, ekim ayı için adayınız varsa yazabilirsiniz ayın üyesi konusuna, ayrıca hak ettiğinizi düşünüyorsanız ve kimse sizi aday göstermemişse dert etmeyin, eğer gerçekten hak eden varsa aday olmasa da seçilir.

AdexTR' Alıntı:
Her ay seçmek durumunda değiliz fakat aday yok diye de kimseyi seçmeyeceğiz anlamına gelmiyor. Hak eden varsa gönlü rahat olsun, hak eden yoksa da yapacak bir şey yok.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tabii ki benim baksana görünmez profil fotoğrafım var

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ben değilim, o kesin; aslında konuya bir bildirim atabiliriz.